Samostatný účtovník (m/ž) - junior

KUEHNE + NAGEL, s. r. o.

Pestovateľská 9, 821 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
October 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu finančného oddelenia pracovníka, ktorého náplňou práce bude zastrešovať nasledovné oblasti:

Účtovníctvo v oblasti General Ledger – Hlavná kniha:
  • účtovanie účtovných prípadov v oblasti hlavnej knihy,
  • príprava a účtovanie interných dokladov,
  • vykonávanie uzávierkových operácií vrátane účtovania rezerv a dohadných účtov,
  • pravidelná rekonciliácia účtov hlavnej knihy, inventarizácia účtov
  • príprava podkladov pre audit,
  • spolupráca pri mesačných účtovných závierkach.

Účtovník v oblasti Fixed assets – Majetok:
  • mesačné spracovanie účtovnej evidencie majetku,
  • vyhotovenie zoraďovacích a vyraďovacích protokolov majetku a majetku v operatívnej evidencii,
  • vykonávanie inventúry majetku v zmysle platnej legislatívy,
  • príprava čiastkových podkladov pre ročnú účtovnú závierku, podklady z oblasti majetku pre výpočty daní spoločnosti.

Špecialista pre DPH:
  • spracovanie podkladov pre daňové priznania k DPH
  • mesačné spracovávanie výkazov DPH
  • kontroling v oblasti DPH

Spracovanie štatistiky – Štatistický úrad, Trexima:
  • mesačné, štvrťročné a ročné výkazy podľa platných predpisov

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • možnosť vzdelávania sa
  • možnosť odborného rastu
  • rozsiahly systém zamestnaneckých benefitov

Ak máte záujem o danú pozíciu, pošlite prosím svoj životopis v SJ a AJ na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Kuehne a Nagel, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

nutná

Počet rokov praxe

2

  • minimálne požadované vzdelanie - Obchodná akadémia prípadne účtovníctvo BC stupeň
  • znalosť daňových zákonov
  • schopnosť presného dodržiavania postupov
  • zmysel pre detail
  • tímový hráč

KUEHNE+NAGEL je jednou z popredných svetových logistických spoločností s približne 80.000 zamestnancami pôsobiaca vo viac ako 100 krajinách.
Na Slovensku bola spoločnosť KUEHNE + NAGEL založená v roku 1991 v Bratislave . Dnes máme na Slovensku zastúpenie 2x v Bratislave, v Senci, Dubnici nad Váhom a v Košiciach. Prostredníctvom 170 zamestnancov poskytujeme služby v oblasti námornej, leteckej a pozemnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
KUEHNE+NAGEL ako zamestnávateľ zastáva rovnosť príležitostí a v našich tímoch sme sa zaviazali k rozmanitosti, pokiaľ ide o ľudí so zdravotným znevýhodnením.

Ak hľadáte korporátne zázemie s priateľskou a neformálnou firemnou kultúrou, tešíme sa na Váš životopis.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Rebrová
Tel.: +421918222514
E-mail: poslať životopis
ID: 2239827  Dátum zverejnenia: 31.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou