Technický prodejce

KS Tools Werkzeuge und Maschinen GmbH

Místo práce
Česká republika, Slovenská republika
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jezdíte na našem prezentačním autě spolu se zaměstnanci našich zákazníků - uživatelů našich produktů
- navštěvujete naše zákazníky a ostatních uživatelů našich produktů
- na místě objasňujete možnosti použití našeho speciálního nářadí a podporujete našich partnerů - zákazníků v prodeji našich produktů
- vedete školení k našim produktům
- na regionálních a nadregionálních trzích prezentujete naši připravenou vzorek produktů a jste k dispozici uživatelům pro případné odborné otázky a informace o produktech

Informace o náboru

Prosím, připravte si Váš životopis v anglické nebo německé verzi s pojmem:
„Techn. Außendienst Industrie – Slowakei / Tschechische Republik“
a pošlete ho emailem na: [email protected] pan Hans-Joachim Klein.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

mechanik, zámečník v oblasti průmyslu a strojírenské výroby nebo podobné technické vzdělání je nutností

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání: mechanik, zámečník v oblasti průmyslu a strojírenské výroby nebo podobné technické vzdělání je nutností
- v ideálním případě znáte naše produkty nebo se s nimi setkáváte při vaší každodenní práci
- jste přesvědčivá osobnost, zajímavě prezentuje a popisujete naše nářadí, baví vás prodej technických produktů
- jste cílevědomý a máte systematický způsob práce s vysokým nárokem na kvalitu
- jste připraven i na delší služební cesty a účast na víkendových trzích
- klademe velký důraz na samostatnost, spolehlivost, dochvilnost a angažovanost
- jste vlastníkem platného řidičského průkazu do 3,5 tuny
- je potřebná znalost německého nebo anglického jazyka, abyste byli schopni komunikovat s naší centrálou ve městě Heusenstamm

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma KS TOOLS Werkzeuge Maschinen GmbH, založená v roce 1992, je neustále rostoucí technická obchodní společnost s velkým výrobním potenciálem v oblasti technických potřeb.
V zájmu našeho cíleného růstu hledáme kolegu, který nastoupí s velkým nasazením, radostí a náš cíl přijme jako výzvu. Jste připraven jít s námi novou cestou a denně se učit? Očekáváme vyysoké pracovní nasazení, ochotu a schopnost převzít na sebe zodpovědnost. Za to nabízíme rozmanité a zajímavé pracovní úkoly, odměnu v závislosti na pracovním výkonu a samozřejmě vynikající pracovní atmosféru.
Právě teď hledáme člověka na plný úvazek pro naši divizi na Slovensku a v České republice.
ID: 2622905  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou