Operátor výroby - Dubnica nad Váhom/Ilava - 530 Eur/mesiac v čistom

Kryštof Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
530 - 578 EUR/mesiac, 3,00 Eur/hod v čistom + 1 Eur/deň dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ide o jednoduchú prácu v stoji, nepracuje sa pri žiadnej linke
- Odkladanie a opracovanie plastových výliskov
- Montáž a kompletizácia plastových výrobkov
- Vizuálna kontrola materiálu
- Triedenie a balenie plastových výrobkov
- Práca pri lisovacích strojoch alebo pri montážnych stoloch
- Práca v troj-zmennej prevádzke na 8 hodinové zmeny (ranná, poobedná, nočná) a v štvor-zmennej prevádzke na 12 hodinové zmeny (15 pracovných zmien za mesiac)

- 3,00 Eur/hod v čistom + 1,00 Eur/deň dochádzkový bonus
- Minimálny mesačný zárobok 530 Eur v čistom
- Priemerná mesačná mzda 578 Eur v čistom

- 60 obsadzovaných voľných pozícií
- Stabilná a dlhodobá práca
- Práca vhodná pre mužov aj pre ženy
- Možnosť prestupu do kmeňového stavu

Uchádzači budú kontaktovaní na základe zaslaného životopisu alebo sa zaregistrujte na telefónnych číslach:

0917 228 808
0948 627 124

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- 100%-ná dochádzka, chuť pracovať
- Dobrý zdravotný stav
- Skúsenosti s prácou vo výrobe sú výhodou

Obchodná spoločnosť.
Zabezpečujeme pre svojich klientov:
-pomocné práce vo výrobe, baliace služby
-manipulácia s tovarom
-výroba jednoduchých výrobkov
-montáž a kompletizáciu výrobkov
-recruiting, headhunting
Spolupracujeme s agentúrou práce Partner4you, s.r.o.
ID: 2235470  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 530 - 578 EUR/mesiac, 3,00 Eur/hod v čistom + 1 Eur/deň dochádzkový bonus