Elektrikár od 700 do 1000 Eur (Púchov)

Douentza, a.s.

Miesto práce
okres Púchov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 700 do 1000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba strojov a zariadení
- Diagnostika pokazených zariadení a následné zabezpečenie ich oprav
- Realizácia činnosti pre zabezpečenie správneho spustenia inštalácií po ukončení údržby
- Preventívna údržba v zmysle plánov a predpisov na pridelených zariadeniach
- Dodržiavanie interných predpisov spoločnosti a dodržiavanie BOZP predpisov
- Obsluha elektrických zariadení
- Vykonávanie pravidelných prehliadok elektrických zariadení
- Vykonávanie dennej a preventívnej údržby strojov na linke
- Neustále sledovanie chodov jednotlivých pohonov a technologických prvkov

- Práca v poprednej a uznávanej spoločnosti
- Podieľanie sa na vývoji a budovaní novej divízie spoločnosti
- Bohatý sociálny program
- Plat: od 700 do 1000 Eur (v závislostí od skúseností)
- Práca na 2 až 4 zmeny - 8 alebo 12 hodín (v závislosti od prevádzky)
- Stravné lístky nad rámec zákona
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Ďalšie odborné vzdelávanie

Uchádzači budú kontaktovaní výhradne na základe zaslaného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- Platné osvedčenie z vyhlášky č. 508/2009 Z.z. -
odborná spôsobilosť na činnosť na technickom
zariadení elektrickom min. §21
- Zodpovednosť, iniciatíva, ochota vzdelávať sa

Obchodná spoločnosť.
Zabezpečujeme pre svojich klientov:
-pomocné práce vo výrobe, baliace služby
-manipulácia s tovarom
-výroba jednoduchých výrobkov
-montáž a kompletizáciu výrobkov
ID: 3115739  Dátum zverejnenia: 28.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 700 do 1000 Eur