Práca Piešťany - Ubytovanie zdarma, možnosť záloh- operátor strojov a zariadení / kontrolór

Douentza, a.s.

okres Banská Bystrica, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Veľký Krtíš, okres Žarnovica, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Tvrdošín, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Levice, okres Topolčany, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Vranov nad Topľou, okres Spišská Nová Ves, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,40 Eur/hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednoduchá manuálna práca v stoji
- Výroba plastových skiel pre elektrotechnický priemysel
- Obsluha strojov a zariadení na výrobu plastových skiel
- Kontrola vstupného, výstupného materiálu
- Vizuálna kontrola hotových výrobkov
- Triedenie a balenie materiálu
- Manipulácia s hotovými výrobkami

- Dlhodobá a stabilná práca
- Práca v dvoj- a troj-zmennej prevádzke na 8 až 12 hodinové zmeny (v závislosti od oddelenia)
- 30 obsadzovaných voľných pozícií
- Práca na pracovnú zmluvu alebo na dohodu o vykonaní práce
- Práca vhodná pre mužov aj ženy
- Možný nástup ihneď
- Ubytovanie ZDARMA
- Možnosť vyplácania záloh

Platové podmienky:
- Čistá hodinová sadza bez ubytovania: 3,40 Eur/hod. v čistom
- Čistá hodinová sadza s ubytovaním: 3,20 Eur/hod. v čistom
- Priemerný mesačný zárobok: 570 Eur v čistom

Uchádzači budú kontaktovaní na základe zaslaného životopisu, alebo sa môžu registrovať na telefónnych číslach:
0917 228 808,
0908 756 930,
0948 259 607

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- 100%-ná dochádzka
- Zodpovednosť
- Skúsenosti s prácou vo výrobe sú výhodou

Obchodná spoločnosť.
Zabezpečujeme pre svojich klientov:
-pomocné práce vo výrobe, baliace služby
-manipulácia s tovarom
-výroba jednoduchých výrobkov
-montáž a kompletizáciu výrobkov
ID: 2897969  Dátum zverejnenia: 18.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,40 Eur/hod. v čistom