Pracovník vo výrobe v Sládkovičove s dopravou zdarma za 520 Eur v čistom

Douentza, a.s.

Miesto práce
Sládkovičovo, okres Galanta, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,00 Eur/hod + denný dochádzkový bonus 1,00 Eur/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednoduchú prácu v stoji
- Manipulačné práce s plastovými výliskami
- Opracovavanie a vizuálna kontrola výrobkov
- Olepovanie, páskovanie a finalizácia plastových výliskov
- Označovanie chybných kusov, triedenie výrobkov podľa kvality
- Práca v trojzmennej prevádzke na 12 hodinové zmeny (denná, nočná, voľno)

- Stabilná a dlhodobá práca
- Čistá hodinová sadzba: 3,00 Eur/hod + denný dochádzkový bonus 1,00 Eur/deň
- Minimálna mesačná mzda je 500 Eur v čistom
- Priemerná mesačná mzda je 550 Eur v čistom
- Práca vhodná pre mužov aj pre ženy
- Doprava zabezpečená zdarma (Kolárovo, Dedina Mládeže, Neded, Vlčany, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce, Šaľa, Horné Saliby, Dolné Saliby, Matúškovo)
alebo možnosť príspevku na dopravu

- Uchádzači sa môžu zaregistrovať zaslaním životopisu alebo na telefónnych číslach:
0917 228 808
0917 858 152
0905 514 561

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- 100%-ná dochádzka
- Manuálna zručnosť
- Zodpovednosť, spoľahlivosť

Obchodná spoločnosť.
Zabezpečujeme pre svojich klientov:
-pomocné práce vo výrobe, baliace služby
-manipulácia s tovarom
-výroba jednoduchých výrobkov
-montáž a kompletizáciu výrobkov
ID: 2767383  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,00 Eur/hod + denný dochádzkový bonus 1,00 Eur/deň