Operátor výroby 500 Eur v čistom - ubytovanie zdarma

Douentza, a.s.

Sládkovičovo, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín, okres Levice, okres Zlaté Moravce, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2,80 Eur/hod v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednoduchú prácu v stoji
- Manipulačné práce s plastovými výliskami
- Opracovanie a vizuálna kontrola výrobkov
- Olepovanie, páskovanie a finalizácia plastových výliskov
- Označovanie chybných kusov, triedenie výrobkov podľa kvality
- Práca v trojzmennej prevádzke na 12 hodinové zmeny (denná, nočná, voľno - pondelok až piatok - víkend voľný)

- Stabilná a dlhodobá práca
- Čistá hodinová sadzba: 2,80 Eur/hod v čistom
- Minimálna mesačná mzda je 500 Eur v čistom
- Priemerná mesačná mzda je 578 Eur v čistom
- Práca vhodná pre mužov aj pre ženy
- Ubytovanie zabezpečené zdarma

- Uchádzači sa môžu zaregistrovať zaslaním životopisu alebo na telefónnych číslach:
0917 858 152
0917 228 808
0905 514 561

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- 100%-ná dochádzka
- Manuálna zručnosť
- Zodpovednosť, spoľahlivosť

Obchodná spoločnosť.
Zabezpečujeme pre svojich klientov:
-pomocné práce vo výrobe, baliace služby
-manipulácia s tovarom
-výroba jednoduchých výrobkov
-montáž a kompletizáciu výrobkov
ID: 2633218  Dátum zverejnenia: 4.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,80 Eur/hod v čistom