Lektor záujmových krúžkov pre deti

Krúžky v škole o.z.

Miesto práce
Miletičova 40, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
9 EUR/hod.a zadarmo odborné školenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš dlhodobú brigádu /prácu na dohodu, na pár hodín týždenne? Chceš sa venovať deťom, zabávať sa s nimi a zároveň vzdelávať? Tak si správny človek pre nás a pridaj sa do nášho krúžkového tímu v Bratislave.

Čo od teba čakáme:
- vek od 18 rokov
- trestná bezúhonnosť
- zodpovednosť, dochvíľnosť a spoľahlivosť
- kreativitu, prirodzenú autoritu a priateľský prístup
- nadšenie pre prácu s deťmi a odvetvie, ktoré si vyberieš na výučbu /nie je potrebné pedagogické minimum/
- voľné aspoň jedno popoludnie v týždni v čase od 14:00 alebo od 15:00
- byť k dispozícií na výučbu minimálne jeden polrok v školskom roku

Hľadáme lektorov na krúžky edukačné, umelecké a športové, ako napr.:

- vedecké pokusy pre začiatočníkov
- varenie s deťmi

- keramika

- futbal, florbal či iné športové hry

- hra na flautu
- divadielko

Čo ponúkame:
- plat od 9 EUR/za hod
- zadarmo odborné školenie a materiály k výučbe
- voľbu dňa, školy a času výučby
- získanie praxe s deťmi a referencie do budúcnosti
- kamarátske prostredie a množstvo benefitov /teambuldingy, workshopy, odmeňovanie za odporúčanie nového človeka, odmeňovanie za dobrú prácu/

Práca je vhodná na privyrobenie si, medzi 2 - 5 hodín týždenne.

Prvý potrebný krok je vyplnenie a poslanie nasledovného dotazníka, link: https://forms.gle/wtobk1fjAbktPqmJA

VYPLNENIE DOTAZNÍKA JE PODMIENKOU PRE ZAVOLANIE UCHÁDZAČA NA OSOBNÝ POHOVOR. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Ak máš záujem vedieť viac, klikni si na náš web - https://kruzkyvskole.sk/pre-lektorov/kariera kde, nájdeš všetky potrebné informácie.

Čím skôr dotazník pošleš, tým lepšie! Tešíme sa na teba :)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícií lektora/učiteľa vítaná, ale nie je to podmienka

Veríme, že vzdelávanie sa dá robiť aj inak. Preto sme založili OZ Krúžky v škole, kde s pomocou našich 70tich lektorov organizujeme záujmové krúžky pre deti priamo v materských a základných školách. Aktuálne pôsobíme na viac ako 40tich školách a škôlkach v Bratislave a okolí. V našich krúžkoch trávia svoj voľný čas každý rok tisíce detí, ktoré športujú, venujú sa umeniu aj vede.
Sme držiteľmi Ceny nadácie Orange v kategórii Vzdelávanie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4665913  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.