Terénny poradca pre správu pohľadávok, Prešovský kraj

KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.

Místo práce
Okres Kežmarok, Okres Levoča, Okres Stará Ľubovňa
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme práve Vás v prípade, že:

  • Rád/a radíte ľuďom a pomáhate im pri riešení problémov?
  • Cítite sa dobre v roli mediátora a ste dobrým poslucháčom/ poslucháčkou?
  • Dokážete si efektívne zorganizovať čas?
  • Máte rád/a výzvy?
  • Dokážete príjemne vystupovať a jednať s ľuďmi?
  • Máte skúsenosti v oblasti práce s klientmi podľa ich individuálnych potrieb?
  • Ste aktívnym vodičom a rád/a šoférujete?
  • Nerobí Vám problém pracovať s tabletom?
  • Máte minimálne stredoškolské vzdelanie?
  • Máte čistý trestný register?
  • Je pre Vás dôležité mať stabilné zamestnanie?

Ponúkame:

  • Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy na dobu určitú
  • Flexibílnu pracovnú dobu a voľné víkendy
  • Starostlivé zaškolenie
  • Hradenie všetkých nákladov, ktoré sú nevyhnutné pre dosiahnutie našich cieľov
  • Technické zázemie našich zamestnancov je pre nás samozrejmosťou (tablet, tlačiareň, mobilný telefón)
  • Služobný automobil k súkromým účelom

Vaše hlavné úlohy na pozícii terénneho poradcu budú zahŕňať:

  • Pomoc klientom vymaniť sa z dlhov a žiť normálny život
  • Etické jednanie vždy s ohľadom na záujmy a dobrú povesť našich obchodných partnerov a dôstojnosť klientov
  • Nadväzovanie a udržovanie dlhodobých vzťahov s klientmi, ktoré sú založené na dôvere
  • Analýzu potrieb klientov a na základe analýzy odporučiť klientom možnosť riešenia ich finančnej situácie
  • Účasť na poradách a školeniach
  • Prácu s hotovosťou
  • Každodennú prácu v terénne

Do nášho tímu hľadáme energických, nadšených a proaktívnych kolegov, ktorí s nami budú chcieť rásť.

Kontaktní osoba: Denis Bulejka (+421940631276)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3140953  Dátum zverejnenia: 24.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.