Trenér pre poradcov SK

KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • Vedenie úvodných a ďaľších odborných školení pre oddelenie terénnych poradcov
  • Realizácia training on the job (doprovod terénnych poradcov pri návštevách klientov)
  • Mentoring, poskytovanie spätnej vazby
  • Zdieľanie best practise naprieč regiónmi
  • Identifikácia a analýza vzdelávacích potrieb
  • Garant kvality vo zverenej oblasti rozvoja
  • Príprava a vývoj rozvojových programov
  • Spolupráca s regionálnymi manažérmi oddelenia terénnych poradcov
  • Účasť na firemných projektoch

Požadujeme:

  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • Minimálne 2 roky praxe v úlohe trénera
  • Orientácia na zákazníkov
  • Komunikačné a prezentačné dovednosti
  • Ochota cestovať (80%)
  • Odolnosť voči stresu
  • Schopnosť predávať svoje znalosti, vedomosti a budovať partnerské/interpersonálne vzťahy
  • Kreativita, optimizmus a pozitívny prístup k práci
  • Znalosť angličtiny
  • Znalosť práce na PC (MS Office)

Ponúkame:

  • Odpovedajúce mzdové ohodnotenie
  • 5 týždňov dovolenky
  • Služobný telefón, notebook
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
  • Kurzy angličtiny v pracovnej dobe
  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Dôkladné zaškolenie
  • Otvorenú komunikáciu a priateľské pracovné prostredie

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3090000  Dátum zverejnenia: 2.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.