Business Development Manager ČR a SK

KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Praha, Okres Hradec Králové
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

  • Identifikácia potenciálnych obchodných partnerov a naviazanie obchodných vzťahov
  • Udržovanie vzťahov so súčasnými klientmi
  • Akvizícia nových zákazníkov v Českej republike a na Slovensku
  • Analýza trendov trhu, príprava obchodných odporúčaní
  • Tvorba a realizácia obchodnej stratégie v súlade s plnením rozpočtových plánov
  • Príprava ponúk a koordinácia procesu výberových riadení
  • Prezentácia produktov a služieb obchodným partnerom, ponuka ich výhod oproti konkurencii

Očakávame

  • Skúsenosti v oblasti bankovníctva, poisťovníctva alebo telekomunikácie (výhodou)
  • Preukázateľnú praktickú znalosť správy pohľadávok a vymáhania
  • Dobrú znalosť anglického jazyka, slovom i písmom
  • Časovú flexibilitu
  • Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič
  • Ochotu cestovať 50-70 % času

Ponúkame

  • možnosť flexibilného miesta - pracoviska (Praha alebo Hradec Králové)
  • Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • Služobný automobil
  • Zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • Dôkladné zaškolenie
  • Firemné benefity (stravenky, jazykové kurzy, 5 týždňov dovolenky)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
ID: 2538100  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.