Terénny poradca pre správu pohľadávok

KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.

Místo práce
Okres Galanta, Okres Hlohovec, Okres Piešťany, Okres Trnava, Okres Levice
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme práve Vás v prípade, že:

  • Radi poradíte ľuďom a pomôžete im pri riešení problémov.
  • Sa cítite dobre v úlohe mediátora a ste dobrým poslucháčom / dobrou poslucháčkou.
  • Si dokážete efektívne zorganizovať čas.
  • Máte rád / rada výzvy.
  • Dokážete príjemne vystupovať a komunikovať s ľuďmi.
  • Máte skúsenosti v oblasti práce s klientmi podľa ich individuálnych potrieb.
  • Ste aktívnym vodičom (vodičský preukaz skupiny B) a radi šoférujete.
  • Máte minimálne stredoškolské vzdelanie.
  • Máte čistý trestný register.
  • Je pre vás dôležité mať stabilné zamestnanie.

Ponúkame:

  • Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy.
  • Flexibilný pracovný čas a voľné víkendy.
  • Starostlivé zaškolenie, ktoré Vás pripraví na pozíciu terénneho poradcu.
  • Najmodernejšie mobilné technológie pripravené špeciálne pre našu spoločnosť, preto sa môžeme sústrediť len na dôležité činnosti.
  • Hradenie všetkých nákladov, ktoré sú potrebné na dosiahnutie našich cieľov.
  • Technické zázemie našich zamestnancov je pre nás samozrejmosťou (tablet, prenosná tlačiareň, mobilný telefón).
  • Služobné auto aj na súkromné účely.

Vaše hlavné úlohy na pozícii terénneho poradcu budú zahŕňať:

  • Pomoc našim klientom zbaviť sa dlhov. Etická komunikácia vždy s ohľadom na záujmy a dobrú povesť našich obchodných partnerov a na dôstojnosť klientov.
  • Nadväzovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s klientmi, ktoré sú založené na dôvere.
  • Analýzu potrieb klientov a na základe analýzy odporúčať klientom zodpovedajúce možnosti riešenia ich finančnej situácie.
  • Monitorovanie platieb podpísaných dohôd.
  • Tvorba pozitívneho obrazu spoločnosti.
  • Pomoc klientom vymaniť sa z dlhov a žiť normálny život.

Do nášho tímu hľadáme energických, nadšených a proaktívnych kolegov, ktorí s nami budú chcieť rásť.

Pracoviště:

Levice, Hlohovec, Trnava, Piešťany, Galanta

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2520352  Dátum zverejnenia: 17.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.