Terénny poradca pre správu pohľadávok

KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.

okres Žarnovica, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete spoločne s nami ukázať Slovensku ako sa riešia pohľadávky slušne, vzájomnou dohodou a bez neustáleho strašenia exekútormi?
Pracujete vo firme, kde kvôli malým zakázkam nemáte šancu získať vysoké provízie?
Chcete pracova v silnej, stabilnej a dynamicky rastúcej kapitálovej skupine, ktorá kombinuje najlepšie poznatky a postupy v oblasti správy pohľadávok?

Pridajte sa k nám, pretože:
• Ponúkame pozíciu v rastúcom oddelení správy pohľadávok vo veľkej, rozvíjajúcej sa spoločnosti
• Hľadáme ľudí pre správu vlastných portfólií aj portfólií našich klientov
• S nami Vám nehrozí rutina, lebo okruh našich činností je naozaj veľmi široký
• Pomáhame ľuďom zbaviť sa dlhov. Konáme eticky, s ohľadom na záujmy a dobrú povesť našich obchodných partnerov a na dôstojnosť zákazníkov. Svoju činnosť rozvíjame na základe inovácie, profesionality a spoľahlivosti
• V každodennej práci používame najmodernejšie mobilné technológie, ktoré boli vytvorené špeciálne pre našu spoločnosť. Preto sa môžeme efektívne zamerať na to najdôležitejšie
• Pre vyššiu efektivitu pokrývame všetky náklady, ktoré sú spojené s plnením našich cieľov

• Naša pracovná doba je flexibilná. Výsledok považujeme za dôležitejší, než prísne dodržiavanie začiatku a konca pracovnej doby
• Plné technické vybavenie našich zamestnancov považujeme za samozrejmosť (tablet, mobilná tlačiareň, mobilný telefón)
• Služobné auto aj na súkromné účely
• Zamestnancov hodnotíme a najlepších odmeňujeme prostredníctvom jasného motivačného systému

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Máte:
• Skúsenosti s prácou v teréne?
• Aspoň stredoškolské vzdelanie?
• Znalosti v oblasti financií, bankovníctva a občianskeho práva?
• Pravidelné a aktívne skúsenosti ako vodič osobného auta?
• Schopnosť komunikovať a jednať s ľuďmi?
• Čistý výpis z registra trestov?
• Počítačová gramotnosť na uživateľskej úrovni?

Odpovedali ste na všetky otázky kladne? Potom hľadáme práve Vás!

Spoločnosť KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o. (KRUK) je členom Kapitálovej skupiny KRUK – medzinárodnej spoločnosti založenej v roku 1998, ktorá pôsobí v Českej republice, Poľsku, Rumunsku a na Slovensku. Spoločnosť KRUK sa orientuje na správu pohľadávok finančných ústavov a korporátnych firiem. Spravuje pohľadávky bánk, poisťovní, telefonických operátorov, dodávateľov energií a ďalších služieb. Motto spoločnosti „Pomáhame splácať dlhy“ je výsledkom inovačnej politiky orientovanej na zmierlivé riešenie. Partnerský a individuálny prístup k ľuďom, ktorí majú dlhy (naši klienti) a pochopenie ich situácie sú základnými vlastnosťami, ktoré KRUK charkterizujú.
Do nášeho tímu hľadáme energických, nadšených a aktívnych kolegov, ktorí budú chcieť s nami rásť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2046383  Dátum zverejnenia: 4.6.2015