Telefónny poradca pre oblasť správy pohľadávok

KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.

Československé armády 954/7, 500 03 Hradec Králové, Česká republika, Okres Hradec Králové
Termín nástupu
01.10.2014
600 EUR/mesiac, plus mesačné výkonnostné odmeny závislé na vašich výsledkoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi zmenu a nové výzvy? Chcete pomáhať ľuďom v zložitej finančnej situácii? Ste komunikatívny?

Poďte s nami pomáhať ľuďom zbaviť sa dlhov cestou zmieru bez účasti súdov a exekútorov.

Ponúkame Vám možnosť stať sa profesionálnym telefónnym poradcom. Budete denne telefonicky komunikovať s našimi klientmi, počúvať ich a radiť im najefektívnejší postup. Budete potrebovať veľkú dávku empatie a trpezlivosti.

K atraktívnej mesačnej mzde 15 000 Kč ( cca. 600 EUR v hrubom) vám pridáme mnohé výhody:

- 5 týždňov dovolenky
- Príspevok na ubytovanie
- Mesačné výkonnostné odmeny závislé na vašich výsledkoch
- Stravenky
- Pravidelné vzdelávanie a osobný rozvoj v rámci spoločnosti
- Priestor pre kariérny postup

Hradec Králové je dlhodobo vyhodnocovaný ako jedno z najlepších miest pre život v Českej republike. Naša spoločnosť sídli práve tu a práve tu by bolo Vaše budúce pracovisko.

V prípade záujmu nám pošlite svoj štrukturovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Spoločnosť KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o. (KRUK) je členom Kapitálovej skupiny KRUK – medzinárodnej spoločnosti založenej v roku 1998, ktorá pôsobí v Českej republice, Poľsku, Rumunsku a na Slovensku. Spoločnosť KRUK sa orientuje na správu pohľadávok finančných ústavov a korporátnych firiem. Spravuje pohľadávky bánk, poisťovní, telefonických operátorov, dodávateľov energií a ďalších služieb. Motto spoločnosti „Pomáhame splácať dlhy“ je výsledkom inovačnej politiky orientovanej na zmierlivé riešenie. Partnerský a individuálny prístup k ľuďom, ktorí majú dlhy (naši klienti) a pochopenie ich situácie sú základnými vlastnosťami, ktoré KRUK charkterizujú.
Do nášeho tímu hľadáme energických, nadšených a aktívnych kolegov, ktorí budú chcieť s nami rásť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1873674  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac, plus mesačné výkonnostné odmeny závislé na vašich výsledkoch