Terénny poradca pre vymáhanie pohľadávok

KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
01.05.2013

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete v spoločnosti, ktorá vám nezaručuje potrebné nástroje k práci, náhradu výdajov za pohonné hmoty a ešte k tomu pracujete na základe mandátnych či iných zmlúv?
Alebo možno pracujete v spoločnosti, kde kvôli malým zakázkam nemáte šancu dosiahnuť vysoké provízie?
Chcete pracovať v silnej, stabilnej a dynamicky rastúcej kapitálovej skupine, ktorá kombinuje najlepšie poznatky a postupy v oblasti správy pohľadávok?

Miesto výkonu práce: pridelený kraj podľa miesta bydliska - hľadáme pre kraj: Žilinský

Pridajte sa k nám pretože:
• Ponúkame miesto v rozvíjajucom sa oddelení osobného vymáhania pohľadávok vo veľkej, rozvíjajucej sa spoločnosti.
• Hľadáme ľudí pre správu ako nami vlastnených portfólií, tak i portfólií našich klientov.
• S nami nehrozí rutina, pretože oblasť našich činnosti je naozaj široká, vrátane detektívnej práce.
• Sme prvá firma v Českej a Slovenskej republike, ktorá presadzuje nový, pozitívny prístup k dlžníkovi, ktorý je veľmi efektívny a zároveň umožňuje jednanie v príjemnejšej atmosfére.
• V každodennej práci používame najmodernejšie mobilné technológie, pripravené špeciálne pre našu spoločnosť, preto sa môžeme efektívne sústrediť len na dôležité činnosti.
• Pre dosiahnutie väčšej efektivity kryjeme všetky náklady, ktoré sú nevyhnutné k dosiahnutiu našich cieľov.
• Čas našej práce je flexibilný a výsledok považujeme za dôležitejší než prísne trvanie na konkrétnej pracovnej dobe.
• Vieme oceniť najlepších zamestnancov, používame prepracovaný motivačný systém.
• Vážime si loajalitu našich ľudí, a preto máme pripravený plán karierného postupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Môžete sa pochválit:
• Skúsenosťami s prácou v teréne?
• Aspoń stredoškolským vzdelaním?
• Znalosťami v oblasti financií, bankovníctva a občianského práva?
• Platným vodičským preukazom?
• Schopnosťou jednať a komunikovať s ľuďmi?
• Čistým trestným registerom?

Potom hľadáme práve Vás! Pošlite, prosím, svoje CV na [email protected]

Spoločnosť KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o. (KRUK) je členom Kapitálovej skupiny KRUK – medzinárodnej spoločnosti založenej v roku 1998, ktorá pôsobí v Českej republice, Poľsku, Rumunsku a na Slovensku. Spoločnosť KRUK sa orientuje na správu pohľadávok finančných ústavov a korporátnych firiem. Spravuje pohľadávky bánk, poisťovní, telefonických operátorov, dodávateľov energií a ďalších služieb. Motto spoločnosti „Pomáhame splácať dlhy“ je výsledkom inovačnej politiky orientovanej na zmierlivé riešenie. Partnerský a individuálny prístup k ľuďom, ktorí majú dlhy (naši klienti) a pochopenie ich situácie sú základnými vlastnosťami, ktoré KRUK charkterizujú.
Do nášeho tímu hľadáme energických, nadšených a aktívnych kolegov, ktorí budú chcieť s nami rásť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1426854  Dátum zverejnenia: 24.3.2014