Obchodno - marketingový referent

KRPA Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bytča - Hrabové, Žilinský kraj, okres Bytča
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* rozširovanie, udržiavanie a optimalizácia prideleného portfólia produktov
* akvizícia a starostlivosť o súčasných obchodných partnerov
* zodpovednosť za plnenie obchodného plánu, zastrešovanie obchodných prípadov
* priebežné sledovanie vývoja trhu, požiadaviek
* návrh, realizácia marketingovej podpory a vyhodnocovanie realizovaných aktivít
* pravidelný reporting

Ponúkame zaujímavú, samostatnú a zodpovednú prácu, zázemie silnej spoločnosti , technické zabezpečenie a adekvátne odmeňovanie za pracovné výsledky

Štrukturované životopisy prosím zasielajte e-mailom na adresu: [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú oslovení približne do dvoch týždňov .

Zaslaním svojho životopisu, v zmysle zákona o ochrane osobných údajov v platnom znení, potvrdzujete svoj súhlas s jeho spracovaním a zaradením do databázy uchádzačov spoločnosti KRPA Slovakia s.r.o..

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

* výborné komunikačné schopnosti
* zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
* orientácia v oblasti marketingu
* znalosť práce s MS Office, internet /užívateľská úroveň
* vodičský preukaz sk.B, aktívny vodič / občasné cestovanie

KRPA Slovakia spol. s r.o. pôsobí ako výrobca a veľkoobchod s papierom, vrátane jeho potlače a kancelárskymi potrebami. Centrála spoločnosti, výrobný závod i centrálny distribučný sklad sídlia v Bytči-Hrabové.
Spoločnosť KRPA Slovakia spol. s r.o. je členom skupiny KRPA holding, ktorý zaujíma významne postavenie na českom, slovenskom i európskom trhu vo výrobe a predaji špeciálnych papierov a papierenských výrobkov .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2550777  Dátum zverejnenia: 28.2.2017