Brigádnik v administratíve a logistike - dlhodobá brigáda

KRPA Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Hrabové, Bytča
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pomocné práce v administratíve / napr. pri nahrávaní dát do PC, ...
• pomocné práce v logistike / napr. balenie, označovanie tovaru a pod.

Ponúkame možnosť dlhodobej brigády - ideálne pre študentov. Rozsah vykonávanej práce ako aj časové rozpätie je možné dohodnúť individuálne.

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu, zašlite nám prosím Váš životopis na: personalne@krpa.sk. Zároveň prosím pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

KRPA Slovakia spol. s r.o. pôsobí ako výrobca a veľkoobchod s papierom, vrátane jeho potlače a kancelárskymi potrebami. Centrála spoločnosti, výrobný závod i centrálny distribučný sklad sídlia v Bytči-Hrabové. O potreby klientov sa starajú obchodné zastúpenia spoločnosti v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach.
Spoločnosť KRPA Slovakia spol. s r.o. je členom skupiny KRPA holding, ktorý zaujíma významne postavenie na českom, slovenskom i európskom trhu vo výrobe a predaji špeciálnych papierov a papierenských výrobkov .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hrabové 299
014 01 Bytča

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1705038   Dátum zverejnenia: 22.9.2016