.NET programátor - pracuj v agilnom scrum tíme

KROS a.s.

Miesto práce
A. Rudnaya 21, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Si študent 3.,4. alebo 5.ročníka VŠ v oblasti IT?
- Hľadáš si zaujímavú brigádu počas školy s možnosťou následnej práce na plný úväzok?
- Alebo si už skúsený vývojár a hľadáš novú kariérnu príležitosť?
- Chceš pomáhať budovať úspešné softvérové riešenia pre našich klientov?
- Chceš na vlastnej koži vyskúšať fungovanie v agilnom scrum tíme a priamo ovplyvňovať spôsob jeho fungovania?
- Chcel by si pracovať vo firme, ktorá počúva tvoje názory a dáva Ti priestor na ich realizáciu?
- Máš rád výzvy a rád dosahuješ nové méty?
- Ak áno, chceme Ťa a ponúkame Ti prácu v silnej slovenskej softvérovej firme.
Naše tímy zjednodušujú podnikateľom ich každodennú prácu. Náš softvér používajú účtovníci, živnostníci, majitelia firiem, rozpočtári, developeri či stavebné firmy. Sme jednotkou na trhu a chceme byť pre našich zákazníkov vždy spoľahlivým partnerom.

Ak si študent:
- vieme Ti umožniť optimálne zladiť prácu so školskými povinnosťami
- ak si v poslednom ročníku školy, vieme sa Ti prispôsobiť a začneš pracovať na plný úväzok až po štátniciach
I pre všetkých ostatných je u nás:
- priestor na sebarealizáciu - zdokonaľovanie samého seba a produktu je pre nás nikdy nekončiaci proces
- odborný a osobnostný rozvoj
- práca v príjemnej firemnej kultúre - vytváranie produktu je hrou, ktorá nás baví, komunikujeme otvorene a v tíme si pomáhame
- dlhodobá brigáda, kde sa mnoho naučíš pre svoju budúcu kariéru.

Ak máte záujem o dlhodobú brigádu alebo plný pracovný úväzok v našej spoločnosti, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom portálu Profesia alebo na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, vývoj softvéru

Ostatné znalosti

Visual Basic .NET - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s programovaním, u študentov stačí na školských projektoch
- znalosť C# , VB.NET, prípadne ASP.NET
- analytické a algoritmické myslenie
- užívateľský prístup k spracovávaným úlohám
- schopnosť pracovať v tíme
- spoľahlivosť a aktívny prístup k práci.

Sme firma plná priateľských vzťahov pretkaných vzájomným rešpektom, dôverou, chuťou posúvať svet vpred a spolupracovať. Dlhé roky sme lídrom v oblasti ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru na Slovensku. Od roku 1995 nám dôveruje viac ako 95 000 zákazníkov.

Vo "firemnej rodine" nás je cez 250 a stále máme rovnakých slovenských majiteľov, ktorí sú s nami od začiatku. KROS nikdy nespí. Neustále hľadáme nové biznisové príležitosti na trhu, modernizujeme technológie a agilný prístup, presúvame produkty do cloudu a mobilných zariadení. Spolu s majiteľmi chceme vytvoriť 100 ročnú “happiness driven company”.

Žijeme hodnotami: Práca nás baví, Sme KROS family, Máme výnimočné výsledky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3067754  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou