Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Interný audítor/audítorka

KRONOVISION s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie závisí od skúseností kandidáta. Okrem mzdového ohodnotenia na pozícii môžte získať aj zaujímavé mesačné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Interný audítor/audítorka. Staňte sa súčasťou nášho medzinárodného audítorského tímu, kde získate možnosť rozvíjať vaše znalosti, cestovať a kariérne rásť. Pozícia je vhodná pre skúsených audítorov i menej skúsených kandidátov, ktorí majú záujem napredovať a rozvíjať sa v oblasti auditu.

Náplň práce:

- Vykonávanie interných auditov a kontrola finančných ukazovateľov spoločnosti

- Medzinárodná podpora a poradenstvo pre všetky lokality Kronospanu

- Benchmark výkonnosti jednotlivých spoločností

- Ad-hoc projekty na základe požiadavky akcionára

Cestovanie s auditorským tímom:

- V rámci štvortýždňovej mesačnej periódy pracujete 1. týždeň z office, 2. a 3. týždeň navštívite zahraničnú lokalitu s možnošťou spoznať danú krajinu alebo sa vrátiť späť domov, 4. týždeň office.

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Vykonávanie interných auditov a kontroly finančných ukazovateľov spoločnosti

- Komunikácia s medzinárodným audítorským tímom a príprava správ pre manažment spoločnosti

Pracovná doba:

- Typická pracovná doba je 8 hodín denne s možnosťou pružného pracovného času.

Ak hľadáte výzvu a chcete sa rozvíjať v oblasti auditu, tak táto pozícia je pre vás ideálna. Tešíme sa na vašu prihlášku a prípadné stretnutie v našej spoločnosti.

- Práca v dynamickom prostredí v kolektíve 30tich skúsených audítorov z rôznych krajín
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a zvyšovania svojej hodnoty získaním certifikátu ACCA alebo CIA – plne hradených zamestnávateľom
- Pravidelné prehodnocovanie mzdových podmienok
- Pravidelné teambuildingy
- Dochádzkový bonus
- Odmena za odporučenie nového kolegu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Možnosť využitia multisport karty za zvýhodnených podmienok
- Práca v medzinárodnom prostredí, možnosť spoznávať svet

Ďakujeme za váš záujem o pracovnú pozíciu, ak vás pozícia Interného audítora zaujala, neváhajte a pošlite nám váš životpis a my sa vám radi ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie, účtovníctvo či bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Financie, účtovníctvo, controlling, interný alebo externý audit

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota cestovať (50% času)

- Plynulá komunikatívna angličtina

- Skúsenosti s auditom výhodou

- Flexibilita

- Hard skills: audit, finančná analýza

- Soft skills: tímový hráč, riešenie problémov, komunikácia.

Kronovision je unikátne servisné centrum, podporujúce medzinárodnú štruktúru svetoznámeho výrobcu veľkoplošných materiálov na báze dreva KRONOSPAN. Spoločnosť vyvíja činnosť od roku 2008, so sídlom vo Zvolene – v centre drevárskeho priemyslu. Pôsobí v areáli výrobného podniku Kronospan, s.r.o.. Centrum bolo vybudované na medzinárodnú podporu profesionálneho rozvoja zamestnancov a kontinuálneho zefektívňovania interných procesov.

Naplno využíva synergický efekt 5 elementov:
• Kombinovanie teórie a praxe
• IT riešenia ušité na mieru
• Know-how interného auditu
• Know-how kontrolingového centra
• Know-how výrobnej spoločnosti

Hlavnou činnosťou je poskytovanie vzdelávania pre zamestnancov v tréningovom centre Krono Academy, poskytovanie služieb interného auditu, kontrolingu a IT podpora na medzinárodnej úrovni.

V prípade záujmu o prácu u nás nám prosím zašlite Váš životpis na adresu: [email protected]

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4774983  Dátum zverejnenia: 2.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac