Obsluha rozrezávacej píly

Kronotimber SK, s.r.o.

Miesto práce
Banícka 3/2, 972 42 Lehota pod Vtáčnikom, okres Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha rozrezávacej píly riadenej počítačom
- prax vítaná.

Uvedená práca je na zmeny v nepretržitej prevádzke.

- mzda dohodou + prémie 0-30%,
- dochádzkový bonus,
- príplatky vyplývajúce z povahy práce
- dlhodobý pracovný pomer,
- garancia mzdy načas,
- práca a nadnárodnej spoločnosti Kronospan.

Informácie o výberovom konaní

Nástup do práce je ihneď.

Pokiaľ Vás naša pracovná ponuka zaujala, prosím pošlite si svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected].
Do predmetu správy uveďte: Obsluha pásovej píly

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

drevársky, strojársky, prípadne iný technický smer

Osobnostné predpoklady:
- praktické myslenie,
- analytické myslenie,
- precíznosť (presnosť),
- spoľahlivosť,
- pozornosť,
- komunikatívnosť.

Zručnosti, schopnosti:
- práca s PC,
- komunikácia s ľuďmi,
- rozhodovanie,
- pružnosť v myslení,
- samostatnosť,
- manuálna zručnosť.

Spoločnosť Bučina DDD, spol. s r.o. vznikla 2. apríla 2003 ako dcérska spoločnosť spoločnosti BUČINA ZVOLEN, a. s. Nadväzuje na tradíciu drevárskej výroby vo Zvolene, kde na území súčasného závodu bola v roku 1946 založená spoločnosť Bučina.

V roku 2003 sa stala súčasťou nadnárodnej skupiny Kronospan, jedného z najväčších a najvýznamnejších výrobcov veľkoplošných aglomerovaných materiálov na báze dreva v Európe.

Bučina DDD, spol. s r.o. je najväčším výrobcom surových drevotrieskových dosák, laminovaných drevotrieskových dosák a lepeného dreva na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2215750  Dátum zverejnenia: 19.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou