Informace o pracovním místě

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Krones s.r.o.

Firma KRONES AG se sídlem v Neutraublingu u Regensburgu je s ročním obratem více jak 2,8 Mld EUR světovou jedničkou na dodávky strojů a zařízení pro stáčení, etiketování a balení nápojů, ale i dalších potravinářských, farmaceutických a dalších výrobků pro domácnost .Technologicky udáváme standardy v naší branži. Nejdůležitějším faktorem úspěchu jsou ale lidé v našem koncernu, více než 13 000 zaměstnanců po celém světě, kteří svým myšlením a konáním utvářejí kulturu našeho podniku.

Servisní technik - mechanik

Stručný popis pozice:

  • montáž jednotlivých zařízení a investičních celků z výrobního programu firmy KRONES v tuzemsku i zahraničí

  • opravy a údržba instalovaných zařízení

  • optimalizace výkonů zařízení a provádění přejímek

  • školení uživatelů na úrovni obsluhy a údržby

  • spolupráce s příslušnými odděleními v mateřské společnosti v Německu

Vzdělání:

  • SŠ, nebo výuční list s maturitou v oboru strojírenství s odpovídající praxí a odbornými znalostmi

Praxe:

  • praxe v oboru vítána ale není podmínkou

Jazykové znalosti:

  • znalost NJ nebo AJ, min. na úrovni mírně pokročilý je podmínkou

Požadavky na odbornost:

  • znalost práce s PC na uživatelské úrovni, Windows Office

  • ŘP sk. B

Ostatní požadavky:

  • manuální zručnost

  • schopnost samostatného řešení úkolů

  • odpovědnost, spolehlivost a flexibilita

  • komunikační a organizační schopnosti

  • schopnost týmové práce

  • ochota cestovat v rámci služebních cest v tuzemsku i zahraničí

Nabízíme:

  • nadstandardní pracovní podmínky a odpovídající technické vybavení

  • zajímavou týmovou práci v dynamickém a tvůrčím prostředí

  • zázemí renomované nadnárodní společnosti

  • odborné i jazykové vzdělávání

  • možnost dalšího osobního i profesního růstu

  • nadstandardní ohodnocení pracovních výsledků

  • atraktivní systém zaměstnaneckých výhod

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný dvoujazyčný životopis.

Adresa společnosti
Kováků 28
15000 Praha 5

ID: 2732873   Dátum zverejnenia: 22.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.