Informace o pracovním místě

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Krones s.r.o.

Firma KRONES AG se sídlem v Neutraublingu u Regensburgu je s ročním obratem více jak 2,8 Mld EUR světovou jedničkou na dodávky strojů a zařízení pro stáčení, etiketování a balení nápojů, ale i dalších potravinářských, farmaceutických a dalších výrobků pro domácnost .Technologicky udáváme standardy v naší branži. Nejdůležitějším faktorem úspěchu jsou ale lidé v našem koncernu, více než 13 000 zaměstnanců po celém světě, kteří svým myšlením a konáním utvářejí kulturu našeho podniku.

Pro oblast servisu a služeb zákazníkům v České Republice i v zahraničí hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Servisní technik/specialista elektro

Stručný popis pozice:

  • Elektroinstalace a uvádění do provozu jednotlivých zařízení a investičních celků z výrobního programu firmy KRONES v tuzemsku i zahraničí, také formou supervize

  • programování a úprava SW instalovaných zařízení

  • optimalizace výkonů zařízení

  • opravy a údržba instalovaných zařízení

  • školení uživatelů na úrovni obsluhy a údržby

  • spolupráce s příslušnými odděleními v mateřské společnosti v Německu

Vzdělání:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika/elektronika, nebo automatizační technika

Praxe:

  • praxe v oboru průmyslové elektrotechniky nebo automatizační techniky vítána

Jazykové znalosti: znalost NJ nebo AJ, min. na úrovni pokročilý

Požadavky na odbornost:

  • komunikativní znalost NJ nebo AJ (zaškolení v zahraničí, komunikace s techniky nebo technickou podporou po telefonu)

  • znalost práce s PC

  • znalost průmyslových řídicích systémů Siemens (S7, S5), B&R výhodou

  • schopnost číst elektrotechnické dokumentaci

  • ŘP sk. B

  • vyhláška 50, min §6

Ostatní požadavky:

  • schopnost samostatného strukturovaného řešení úkolů

  • odpovědnost, spolehlivost a flexibilita

  • komunikační a organizační schopnosti

  • schopnost týmové práce

  • ochota cestovat v rámci služebních cest v tuzemsku i zahraničí

Nabízíme:

  • nadstandardní pracovní podmínky a odpovídající technické vybavení

  • různorodou týmovou práci se zajímavými zařízeními a technologiemi

  • zázemí renomované nadnárodní společnosti – lídra svého oboru

  • odborné i jazykové vzdělávání

  • možnost dalšího osobního i profesního růstu

  • nadstandardní ohodnocení pracovních výsledků

  • atraktivní systém zaměstnaneckých výhod

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný dvojjazyčný životopis.

Adresa společnosti
Kováků 28
15000 Praha 5
Kontakt
Kontaktní osoba: Naděžda Přibylová
Tel.: 257317489
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2732872   Dátum zverejnenia: 22.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.