Nástrojár

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Priemyselný areál 3206, 946 03 Kolárovo, Nitriansky kraj, okres Komárno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výdaj a údržba krimpovacích nástrojov
• výmena, oprava a nastavenie krimpovacích nástrojov
(rezáreň a predprípravovňa)
• vykonávanie rôznych nástrojárskych úkonov vyžadujúcich vysokú úroveň presnosti a zručnosti
• vyhotovenie vzoriek pre uvoľnenie nástrojov do výroby
• výmena náhradných dielov a ich objednávanie

• Úplné zaškolenie
• Možnosť odborného rastu
• Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Príspevok na dochádzanie
• Stravné lístky

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

• dôslednosť a precíznosť
• flexibilita a ochota učiť sa

KROMBERG & Schubert je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou káblových zväzkov a dodávame súčiastky najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES a ďalší. Závod v Kolárove je súčasťou koncernu už viac ako 25 rokov. Našim zamestnancom ponúkame silné a stabilné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 50 000 ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3083595  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou