Asistent/-ka riaditeľa

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný areál 3206, 946 03 Kolárovo, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie administratívnych a kancelárskych prác podľa pokynov,
- Prijímanie návštev,
- Archivácia záznamov a dokumentov v súlade s internými postupmi,
- Vedenie kalendára stretnutí,
- Príprava, organizácia a realizácia domácich alebo zahraničných služobných ciest (zabezpečovanie dopravy, ubytovania, poistenia a pod.),
- Komunikácia s ostatnými závodmi KROMBERG&Schubert v nemeckom alebo anglickom jazyku.

- Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Dobré pracovné podmienky
- Možnosť odborného a kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti,
- Prijemné a sebavedomé vystupovanie,
- Dôslednosť a precíznosť,
- Flexibilita a ochota učiť sa,
- Dobrá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka je podmienkou.

KROMBERG & Schubert je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou káblových zväzkov a dodávame súčiastky najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES a ďalší. Závod v Kolárove je súčasťou koncernu už viac ako 25 rokov. Našim zamestnancom ponúkame silné a stabilné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 50 000 ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2207144  Dátum zverejnenia: 3.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou