Technik globálneho tímu údržby

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
s dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý má dobré komunikačné schopnosti a skúsenosti s vedením tímu.

Náplň práce:
• Podpora lokálnych výrobných závodov celej skupiny Kromberg & Schubert v oblasti údržby výrobných strojov, nástrojov a zariadení
• Implementácia skupinových štandardov údržby vo výrobných závodoch spoločnosti KROMBERG & Schubert celosvetovo
• Podpora pri budovaní systému údržby v lokálnych výrobných závodoch
• Vypracovanie dokumentácie pre údržbu (pokyny na údržbu, zaškoľovacie materiály)
• Optimalizácia už existujúcich procesov údržby
• Zaškolenie kolegov vo výrobných závodoch spoločnosti KROMBERG & Schubert celosvetovo
• Optimalizácia plánovania a riadenia údržby výrobných strojov, nástrojov a zariadení
• Podpora centrálneho oddelenia údržby v Nemecku pri špeciálnych projektoch

• Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť odborného a kariérneho rastu
• Dobré pracovné podmienky
• Úplné zaškolenie v Kolárove a v Nemecku

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Technické vzdelanie
• Skúsenosti so strojmi KOMAX a SCHUNK sú vítané
• Užívateľská znalosť MS Office
• Znalosť technickej dokumentácie
• Znalosť anglického jazyka je podmienkou, znalosť nemeckého jazyka je výhodou
• Schopnosť pracovať v tíme
• Flexibilita - pozícia je spojená so služobnými cestami (30-50% pracovného času)
• Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• Analytické a novátorské myslenie

KROMBERG & Schubert je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou káblových zväzkov a dodávame súčiastky najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES a ďalší. Závod v Kolárove je súčasťou koncernu už viac ako 25 rokov. Našim zamestnancom ponúkame silné a stabilné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 50 000 ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2100098  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac