Koordinátor služobných ciest

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný areál č.3206, 94603 Kolárovo, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výrobný závod v Kolárove hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu Koordinátor služobných ciest pre zamestnancov skupiny KROMBERG & Schubert.

Miestom výkonu práce bude Kolárovo, Slovensko.

Koordinátor služobných ciest bude zodpovedať za
• Spracovanie požadaviek na služobné cesty
• Objednávanie rezervácie leteniek na Slovensku aj v zahraničí
• Vybavovanie poistenia, ubytovania na Slovensku aj v zahraničí
• Komunikácia s ostatnými závodmi KROMBERG & Schubert
• Vyučtovanie služobných ciest

• Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť odborného rastu
• Dobré pracovné podmienky

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

• Skúsenosti s administratívnou prácou výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobré komunikačné zručnosti
• Kultivovaný prejav / príjemné vystupovanie
• Schopnosť pracovať pod tlakom
• Schopnosť pracovať samostatne
• Schopnosť kriticky premýšľať a prichádzať s návrhmi na zlepšenie
• Flexibilita

KROMBERG & Schubert je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou káblových zväzkov a dodávame súčiastky najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES a ďalší. Závod v Kolárove je súčasťou koncernu už viac ako 25 rokov. Našim zamestnancom ponúkame silné a stabilné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 50 000 ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1716443  Dátum zverejnenia: 1.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda