Shop manager prémiovej predajne obuvi ECCO Aupark Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť hľadá skúseného Top Store managera do prémiovej značkovej predajne s obuvou ECCO v Bratislave. Jeho náplňou práce bude predaj, motivácia teamu dosahovať stále lepšie výsledky, objednávanie a príjem tovaru, pravidelné inventúry, analýza výsledkov predajne, aktívna marketingová podpora v spolupráci s marketingovým oddelením, atd.

Iné výhody

- práca pre významnú medzinárodnú spoločnosť s možnosťou profesného rastu
- mesačné ohodnotenie formou motivačného bonusového systému a motivačných súťaží
- stravné lístky, sociálny fond, pitný režim zadarmo na pracovisku, zamestnanecké zľavy
- pracovná uniforma, prepracovaný systém školení

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Energický, pozitívny, prísny, líder, coach, teamový hráč, motivátor, kreatívny, súťaživý, zodpovedný

ECCO je dánska spoločnosť, ktorá od roku 1963 celosvetovo produkuje a dodáva na trh kvalitnú a inovatívnu koženú obuv a doplnky v jedinečnom dizajne. KRM Retail (Slovakia) je dcérskou spoločnosťou ECCO Sko a zastrešuje maloobchod na Slovensku.

Škandinávsky minimalizmus, nadčasovosť a komfort pre Vaše nohy nájdete vo všetkých druhoch obuvi – pánskej, dámskej aj detskej.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám svoj životopis. V prvom kole vyberieme najvhodnejších kandidátov, ktorí postúpia do 2. kola, kde sa zúčastnia osobného pohovoru. Ďakujeme.

Adresa spoločnosti

KRM Retail(Slovakia) s.r.o.
Karadžičova 8/A
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Paulína Knošková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2808101   Dátum zverejnenia: 11.11.2016