HR Generalista

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karadžičova 8/A, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovať HR podporu a konzultácie TOP manažérom, strednému manažmentu a zamestnancom

Zodpovednosť za HR procesy (nábor a výber, vzdelávanie a rozvoj, hodnotenie a odmeňovanie, mzdy)

Aktívne sa zúčastňovať na náborovom procese v teréne a na tréningu manažérov v oblasti recruitmentu
Spolupracovať s externými mzdovými účtovníkmi, príprava podkladov pre mzdy
Zaistenie adaptácie nových zamestnancov
Riešenie prevádzkových záležitostí súvisiacich s problematikou ľudských zdrojov a s tým súvisiacej administratívy, komunikácie požiadaviek a podnetov interných klientov
Komunikácia s úradmi a inštitúciami
Príprava firemných akcií

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, obchod, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

SŠ / VŠ vzdelanie
Prax v oblasti HR min. 2 roky
Skúsenosť z maloobchodnej spoločnosti v zmenovej prevádzke veľkou výhodou

Základná znalosť Zákonníka práce
Znalosť AJ slovom i písmom podmienkou
Užívateľská znalosť MS Office, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet
Skúsenosti s HR procesmi (nábor a výber, vzdelávanie a rozvoj, hodnotenie a odmeňovanie, mzdová problematika)
Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, silná orientácia na interného zákazníka
Samostatnosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie a chuť cestovať
Snaha a chuť pracovať na svojom rozvoji a učiť sa

ECCO je dánska spoločnosť, ktorá od roku 1963 celosvetovo produkuje a dodáva na trh kvalitnú a inovatívnu koženú obuv a doplnky v jedinečnom dizajne. KRM Retail (Slovakia) je dcérskou spoločnosťou ECCO Sko a zastrešuje maloobchod na Slovensku.

Škandinávsky minimalizmus, nadčasovosť a komfort pre Vaše nohy nájdete vo všetkých druhoch obuvi – pánskej, dámskej aj detskej.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť. Vhodní kandidáti budú kontaktovaní personálnym oddelením.

Adresa spoločnosti

KRM Retail(Slovakia) s.r.o.
Karadžičova 8/A
821 08 Bratislava
ID: 2746651   Dátum zverejnenia: 3.10.2016