Shop Manager - Predajňa obuvi ECCO (Bratislava)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
September/Október 2014
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé platové ohodnotenie+ bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie menšieho tímu ľudí
Motivácia zamestnancov
Dosahovanie plánov a ukazovateľov
Vybavovanie reklamácii
Pravidelné reportovanie- Práca s PC- office , zaklady Word, Excel, Powerpoint
Implementacia Visual merchandising

Široká škála zamestnaneckých výhod, stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti, možnosť profesného rastu

Uchádzač/ka o pracovnú pozíciu bez skúseností v maloobchode nebude posudzovaný/á vôbec!
Životopis spolu s motivačným listom zasielajte v slovenskom jazyku na email: [email protected] Poštou poslané dokumenty ,nebudeme posudzovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Manager predajne v maloobchode-podmienka obuv,moda, textil

Počet rokov praxe

3

Silná prozákaznícka orientácia
Záujem o módu, estetické citenie
Základné informácie ako funguje biznis-náklady,report, rozpočet...
SILNÉ motivačné vlastnosti - vedenie tímu
Samostatnosť a schopnosť priniesť vlastné riešenia
Chuť učiť sa nové veci, osobnostne a profesne rásť
Príjemné vystupovanie- schopnosť reprezentovať značku ECCO
Schopnosť pracovať pod tlakom, zvládať stresové situácie, schopnosť organizovať si pracovný čas
Časová flexibilita - Pracovné víkendy
Pracovať 12 hodín na predajni a zvládať aj bežné predajné rutiny
Anglický jazyk - komunikačná znalosť - výhoda

ECCO je dánska spoločnosť, ktorá od roku 1963 celosvetovo produkuje a dodáva na trh kvalitnú a inovatívnu koženú obuv a doplnky v jedinečnom dizajne. Spoločnosť ECCO Retail(Slovakia) s.r.o. zastrešuje maloobchod na Slovensku. V ECCO môžete robiť to, čo vás baví. Veľa sa toho naučíte, budete medzi fajn ľuďmi a získate príležitosť skutočne uspieť. Viac sa o nás dozviete: www.praca-ecco.sk

Škandinávsky minimalizmus, nadčasovosť a komfort pre Vaše nohy nájdete vo všetkých druhoch obuvi – pánskej, dámskej aj detskej.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Čekanová
E-mail: poslať životopis
ID: 1346330  Dátum zverejnenia: 18.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé platové ohodnotenie+ bonusový systém