Predavač/ka v exkluzívnej predajni s obuvou ECCO Central Bratislava

Miesto práce
ECCO Centrál, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
výborné platové ohodnotenie + motivačný bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za predaj výrobkov konečnému spotrebiteľovi, proaktívny predaj s orientáciou na zákaznícky servis.

Motivačný bonus, skvelé súťaže, stravné lístky, sociálny fond, pitný režim, pracovná uniforma, zamestnanecké zľavy, prepracované školenia zamestnancov, možnosť navštíviť fabriku a ušiť si vlastný pár obuvi

Svoj životopis zasielajte prostredníctvom formuláru alebo nás navštívte so svojim životopisom priamo v predajni ECCO Centrál.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod- predajca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovný predajný personál s chuťou vzdelávať sa a rásť spolu s nami. Ak ste komunikatívny, máte rád prácu s ľuďmi a oceníte kvalitné školenia, ste pre nás ten správny človek.

ECCO je dánska spoločnosť, ktorá od roku 1963 celosvetovo produkuje a dodáva na trh kvalitnú a inovatívnu koženú obuv a doplnky v jedinečnom dizajne. Spoločnosť ECCO Retail(Slovakia) s.r.o. zastrešuje maloobchod na Slovensku. V ECCO môžete robiť to, čo vás baví. Veľa sa toho naučíte, budete medzi fajn ľuďmi a získate príležitosť skutočne uspieť. Viac sa o nás dozviete: www.praca-ecco.sk

Škandinávsky minimalizmus, nadčasovosť a komfort pre Vaše nohy nájdete vo všetkých druhoch obuvi – pánskej, dámskej aj detskej.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 1305148  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výborné platové ohodnotenie + motivačný bonusový systém