Medicínsky reprezentant pre OTC (TN kraj)

KRKA Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
3/2019 - dohodou
od 1.000,- Eur - 1.300,-Eur - v závislosti od skúseností, + bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prezentácia spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch
• Rozvíjanie a upevnenie vzťahov s farmaceutmi
• Absolvovanie naplánovaných návštev (lekárne)
• Informovanie klientov o propagačných aktivitách
• Uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
• Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
• Dosiahnutie stanovených predajných výsledkov

Ak hľadáš dynamickú prácu, rád sa vzdelávaš a posúvaš vlastné hranice v oblasti komunikácie, si vytrvalý a máš rád obchod, budeme radi ak nám dáš o sebe vedieť.
Našim kapitálom a konkurenčnou výhodou sú naši ľudia, ktorí budujú našu značku. Ceníme si tímovú prácu, angažovanosť, snahu vychádzať si s ľuďmi a vášeň pre prácu.

lokalita: Okres Bytča, Okres Bánovce nad Bebravou, Okres Ilava, Okres Myjava, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Považská Bystrica, Okres Púchov, Okres Trenčín, Okres Hlohovec, Okres Piešťany, Okres Senica, Okres Skalica, Okres Trnava

Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii nie je nevyhnutnou podmienkou, je však výhodou. Skúsenosť s priamym predajom je veľkou výhodou. Nehovoríme nie ani čerstvému absolventovi, uprednostňujeme kandidátov so vzdelaním v príbuznom smere ( farmácia, veterina, prírodné vedy,..), ktorí počas štúdia aj pracovali.

• flexibilný pracovný čas
• plne hradené stravné
• vzdelávanie
• mobilný telefón, iPad aj na súkromné účely
• služobné auto aj na súkromné účely
• firemné akcie
• príjemný kolektív
• možnosť profesionálneho rastu
• stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, prosím, zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferovaná je VŠ relevantného zamerania (farmaceutická fakulta, prírodné vedy a pod.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dynamická a komunikatívna osobnosť
- samostatnosť, flexibilita
- pozitívny prístup
- orientácia na výsledok

• ukončené VŠ II. stupňa je nevyhnutnou PODMIENKOU, preferujeme farmaceutické vzdelanie, prírodné vedy alebo príbuzný odbor
• vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
• skúsenosti s priamym predajom sú výhodou

Sme medzinárodná generická farmaceutická spoločnosť, ktorá patrí k najvýznamnejším farmaceutickým spoločnostiam v strednej a východnej Európe. Vyvíjame generické produkty s pridanou hodnotou, ktoré sú na trhu pod našimi vlastnými značkami. Generické lieky spoločnosti KRKA sú založené na rozsiahlych štúdiách, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu, bezpečnosť a účinnosť našich liekov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2780691  Dátum zverejnenia: 29.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.000,- Eur - 1.300,-Eur - v závislosti od skúseností, + bonusový systém