Medicínsky reprezentant BA a západoslovenský kraj

KRKA Slovensko, s. r. o.

Bratislava, okres Pezinok, okres Senec, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si aktívny človek a hľadáš novú výzvu? Rád komunikuješ, máš silné vyjednávacie schopnosti, dokážeš počúvať a vieš sa pýtať? Máš ukončené VŠ vzdelanie a rád by si sa uplatnil v oblasti farmaceutického priemyslu? Ak si odpovedal na väčšinu otázok áno, hľadáme práve teba! Do nášho tímu hľadáme medicínskeho reprezentanta, ktorý bude mať na starosti zverený región. Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii nie je podmienkou. Skúsenosť s priamym predajom je veľkou výhodou. Nehovoríme nie ani čerstvému absolventovi, uprednostňujeme kandidátov so vzdelaním v príbuznom smere ( farmácia, veterina, prírodné vedy,..), ktorí počas štúdia aj pracovali. Vašou náplňou práce bude:
• Prezentácia spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch
• Rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi a farmaceutmi
• Absolvovanie naplánovaných návštev
• Informovanie klientov o propagačných aktivitách
• Uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
• Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
• Dosiahnutie stanovených predajných výsledkov

• Služobný automobil, mobilný telefón, notebook s možnosťou použitia na súkromné účely
• Pravidelný tréning potrebných vedomostí a schopností
• Možnosť profesionálneho rastu

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferovaná je VŠ relevantného zamerania (farmaceutická fakulta, prírodné vedy a pod.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ - preferenčne farmaceutické vzdelanie, MVDr. alebo prírodné vedy
• Vodičský preukaz skupiny B
• Skúsenosti s priamym predajom sú veľkou výhodou
• Dynamická, komunikatívna osobnosť
• Vysoké pracovné nasadenie
• Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
• Anglický jazyk – mierne pokročilý
• MS Office (Outlook, Word, Excel)

Sme medzinárodná generická farmaceutická spoločnosť, ktorá patrí k najvýznamnejším farmaceutickým spoločnostiam v strednej a východnej Európe. Vyvíjame generické produkty s pridanou hodnotou, ktoré sú na trhu pod našimi vlastnými značkami. Generické lieky spoločnosti KRKA sú založené na rozsiahlych štúdiách, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu, bezpečnosť a účinnosť našich liekov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1947040  Dátum zverejnenia: 20.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou