Medicínsky reprezentant pre Košice a okolie

KRKA Slovensko, s. r. o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Humenné, Vranov nad Topľou, Košice, Michalovce, Sobrance, Trebišov
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- prezentácia spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch
- rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi a farmaceutmi
- absolvovanie naplánovaných návštev
- informovanie klientov o propagačných aktivitách
- uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- dosiahnutie stanovených predajných výsledkov
Iné výhody
- služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
- PC
- mobilný telefón
- možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
farmaceutická,lekárska fa, príp.príbuzné odbory
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Vodičský preukaz
B
- dynamická a komunikatívna osobnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- tímový hráč
- VŠ vzdelanie II. stupňa je nevyhnutnou podmienkou!

Medzinárodná farmaceutická spoločnosť, ktorá patrí k najvýznamnejším farmaceutickým spoločnostiam strednej a východnej Európy. Vyrábame širokú paletu liečiv, ktoré spĺňajú náročné požiadavky súčasnej medicíny.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Farmácia
Mlynské Nivy 45 Zobraziť na mape
821 09 Bratislava
ID: 1427746   Dátum zverejnenia: 28.5.2014
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke