Brigáda (Fashion store) asistentka predaja

KRISTIN MIVA, s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 12, 82108 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
05.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
2.50 - 2.50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na dohodu (brigádu). Ide o výpomoc na pozícii asistentka predaja dámskej módy vo fashion store PARTY21 & KRISTIN. Náplň práce resp. výpomoc pri:
• Oslovení zákazníkov s cieľom ponúknuť a spropagovať predávaný tovar,
• Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru,
• Dopĺňanie tovaru,
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku,

práca v časovom rozpätí 15.30 - 18.30 (pracovné dni) a 11.00 - 16.00 (soboty)

výber a zaučenie prebehne počas mesiaca december, príp. začiatkom januára.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Mať zmysel pre všetko módne. Orientovať sa v aktuálnych módnych trendoch. Vedieť poradiť a mať vkus pre styling (vedieť kombinovať doplnky a zladiť celkový outfit). Príjemné vystupovanie a dobrá komunikácia (takmer až neutíchajúca túžba komunikovať).

V odvetví spoločenskej módy fungujeme cez 20 rokov. Na Slovensku zastupujeme fashion brand PARTY 21. Naše fashion stores PARTY21 sa sústredili na hlavné mesto. Sme najväčšia predajňa zameraná na spoločenskú módu v Bratislave.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1883628  Dátum zverejnenia: 16.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.50 - 2.50 EUR/hodina