Asistentka riaditeľky

Krištáľové krídlo s. r. o.

Miesto práce
Drobného 27, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Plat závisí od druhu pracovného pomeru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexná asistencia riaditeľa.
• Príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania.
• Organizovanie obchodných a osobných stretnutí nadriadeného.
• Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o obchodných partnerov, príprava a podávanie občerstvenia.
• Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest.
• Vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní.
• Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
• Objednávanie základných kancelárskych potrieb a občerstvenia.
• Príjimanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov.
• Zabezpečovanie bežných kancelárskych potrieb a pracovných pomôcok.
• Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka).
• Komunikácia s partnermi.
• Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.

Z technických dôvodov budeme odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, prispôsobivosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať a rozmýšľať samostatne, kreativita, empatia, prax v požadovanej odbornosti minimálne 3 roky. Ochota a schopnosť udržiavať pracovné prostredie v čistote. Pozícia je vhodná pre mladého a dynamického uchádzača.

Organizovanie spoločenských podujatí, oceňovanie osobností cenou
Krištáľové krídlo, spolupráca s reklamnými a mediálnymi partnermi, charitatívne činnosti a podujatia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Krištáľové krídlo s.r.o.
Drobného 27
841 01 Bratislava
ID: 2731935   Dátum zverejnenia: 21.9.2016