Asistent audítora - senior

Kreston Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy 49, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacOd 1 700 EUR/mesiac (podľa skúseností vybratého uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent audítora - senior pracuje pod vedením skúseného štatutárneho audítora. Pracovnú náplň tvorí najmä príprava, kontrola a spracúvanie podkladov pri výkone štatutárneho auditu, ale aj poradenských projektoch. Vedenie mladších kolegov pri realizácii auditov, overovanie účtovných závierok a výročných správ klientov, vedenie kompletnej audítorskej dokumentácie v súlade s ISA, spracovanie návrhov správ audítora, komunikácia s klientom V prípade záujmu ponúkame možnosť osobného rozvoja a rastu ako napr. vedenie skúseným školiteľom za účelom získania audítorskej licencie, alebo certifikovaný interný audítor, vládny audítor, či audítor správ o udržateľnosti (ESG).

Bonusový platový systém a iné zamestnanecké benefity v závislosti od pracovného nasadenia
Práca v malom kolektíve s dôrazom na osobný / profesionálny rast
Technické vybavenie (notebook, mobilný telefón a ďalšie technické a administratívne pracovné pomôcky)
Zaujímavá a rozmanitá pracovná náplň (nielen finančný audit, ale aj rôzne poradenské projekty)
Účasť na firemných aj externých vzdelávacích podujatiach a seminároch
Získanie bohatej odbornej praxe s medzinárodným presahom pod vedením skúsených odborníkov Možnosť participácie na komplexných poradenských projektoch a získania znalostí aj z iných oblastí – dane, procesy atď.
Ponuka dlhodobej spolupráce

Svoje žiadosti o zamestnanie zasielajte vo formáte štruktúrovaného CV v slovenskom alebo anglickom jazyku.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie žiadostí.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom v priebehu 2 – 3 dní od zaslania životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je vzdelanie v odbore Ekonómia, Audit, Účtovníctvo, Financie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Min.2 roky na pozícii asistent audítora

Počet rokov praxe

2

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu pre posilnenie nášho auditného a poradenského teamu so záujmom o dlhodobú spoluprácu. Predpokladom je zodpovedný a samostatný prístup k plneniu pracovných úloh a ochota pracovať na svojom odbornom raste. Ďalšími predpokladmi uchádzača sú zodpovednosť, flexibilita, pracovitosť, analytické myslenie, orientácia na klienta, dobré komunikačné schopnosti, ochota vzdelávať sa a cestovať v rámci SR.

Kreston Slovakia poskytuje komplexné audítorské, daňové, účtovné a právne služby, ako aj služby kybernetickej bezpečnosti, procesného riadenia a komplexné ekonomické poradenstvo. Naše služby poskytujeme nielen v rámci bežnej správy, ale aj v štruktúrovaných transakciách a špecializovaných projektoch.

Sme súčasťou medzinárodnej siete Kreston Global združujúcej viac ako 23 500 odborníkov vo vyše 160 poradenských firmách v 110 krajinách. Spoločnosti siete Kreston, v súčasnosti 13. najväčšej globálnej siete v oblasti poradenstva, radia firmám aj jednotlivcom v celom spektre účtovných a poradenských potrieb, nech už podnikajú kdekoľvek na svete.

Zanietenosť a osobný prístup z nás robia nielen profesionálov, ale predovšetkým vnímavých partnerov pre našich klientov.

V čom je Kreston iný?
• Práca nás baví
• Do kancelárie chodíme radi
• Sme pozitívne naladení
• Sme féroví
• Vzájomne si zdieľame vedomosti, čo nás spolu posúva vpred

Rastieme a preto chceme posilniť náš team. Neváhajte a pridajte sa k nám už dnes!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Valeria Sosnovska
Tel.: +421918461878
E-mail: poslať životopis
ID: 4811937  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac