Pracovník montáže elektroskríň

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 2077, 038 52 Sučany, Martin
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť začleniť sa do nášho výrobného tímu pracovníkov montáže elektrorozvodných skríň.

Náplň práce:
- vizuálna kontrola skrine
- mechanické opracovanie skrine
- osadenie sučiastok v skrini
- kontrola kvality predpripravených dielov a súčiastok
- popisovanie jednotlivých dielov
- montáž a zapojenie prepojov a súčiastok podľa dokumentácie AV (príprava výroby)
- zabezpečenie poriadku na pracovisku
- iné pomocné činnosti súvisiace s montážou elektroskríň
- plnenie príkazov nadriadeného zamestnanca
- dodržovanie pravidiel a zásad BOZP

- možnosť zaškolenia a odborného rastu
- práca na hlavný pracovný pomer prostredníctvom personálnej agentúry
- stravovanie zabezpečené priamo v spoločnosti

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Pozícia je zabezpečená prostredníctvom personálnej agentúry na hlavný pracovný pomer.
V oboch prípadoch sa jedná o stabilnú prácu na plný úväzok jednosmennej alebo v dvojsmennej prevádzke.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ vzdelanie
- odborná spôsobilosť § 19 - Elektrotechnik -výhodou
- predchádzajúca prax v oblasti elektrovýroby - výhodou
- schopnosť tímovej práce
- flexibilita
- ochota učiť sa
- ochota pracovať nadčasy
- schopnosť pracovať aj v dvojzmennej prevádzke

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou kompletných vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko).
Skupina KraussMaffei Slovensku dnes vyrába vstrekovacie stroje radu PX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Naša história v skratke:

2016
Zahájenie výroby strojov rady PX
2014
Rozbeh výroby strojov rady CX
2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ulica priemyselná 6
038 52 Sučany

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Kužmová
Tel.: 043/3250244
E-mail: poslať životopis
ID: 461481   Dátum zverejnenia: 28.4.2017