CNC frézar

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Ulica priemyselná 6, 038 52 Sučany, Martin
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytváranie detailov frézovaním
- Čítanie výkresov a sprievodných kariet zákazky
- Obsluha CNC frézovacích strojov pomocou ovládacieho panela
- Upínanie detailov
- Osadenie zásobníka nástrojov
- Kontrola prvých spustení programu, odlaďovanie
- Zabezpečenie kvality počas výrobného procesu

- zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej spoločnosti
- možnosť osobného ako aj profesného rastu
- mladý tím

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme len vhodných kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2017 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

1

základné znalosti CNC programovania
prax z kusovej výroby výhodou
iniciatívny, zodpovedný, flexibilný a odolný voči zaťaženiu

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou kompletných vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko).
Skupina KraussMaffei Slovensku dnes vyrába vstrekovacie stroje radu PX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Naša história v skratke:

2016
Zahájenie výroby strojov rady PX
2014
Rozbeh výroby strojov rady CX
2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ulica priemyselná 6
038 52 Sučany

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Liptáková
Tel.: +421433250264
E-mail: poslať životopis
ID: 2918735   Dátum zverejnenia: 23.5.2017