Senior Software Engineer, Netstal-Maschinen AG

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Univerzitná 6, Žilina, Slovenská republika
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1800 - 2400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Netstal-Maschinen AG.
Netstal ponúka komplexný produktový sortiment plast-spracujúcich vstrekovacích strojov pre početné oblasti použitia. Každý stroj zaujme atribútmi, ktoré sú synonymom výrobcu – precíznosť, rýchlosť, spoľahlivosť, používateľská príjemnosť
a prevádzková efektivita. Prostredníctvom výsledných synergií získavajú zákazníci výhodu kvalitných výrobkov, ktoré zaručujú vysokú účinnosť výroby výliskov.

Produktová značka Netstal znamená všade na svete prvotriedne vysokovýkonné a vysoko presné vstrekovacie stroje a systémové riešenia. Netstal zaujme svojich zákazníkov neustálymi inováciami, službami a efektívnymi a vysokovýkonnými technologickými postupmi, a to najmä v odvetviach výroby nápojov, balení a zdravotníckych technológií.
Fascinating, Continous, First Class - Engineering Excellence.

Popis práce:
Vývoj užívateľského rozhrania (UI) pre vstrekolisy.
Špecifikácia, koncept, vývoj a test SW s následným vytvorením dokumentácie pre jednotlivé SW moduly.
Test SW modulov na simulátore.
Posúdenie technických realizácií - optimalizácia SW.

Zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej spoločnosti
Možnosť osobného a profesného rastu
Mladý a dynamický kolektív
Motivujúce finančné ohodnotenie
Jazykové kurzy
Technologické kurzy, tréningy a semináre
Intenzívny tréning v krásnom prostredí vo Švajčiarsku prvých 4-6 mesiacov (približne 2 týždne do mesiaca)
Po dokončení tréningu občasné pracovné cesty do Švajčiarska kvôli budovaniu kolektívu (približne 1 týždeň za 2-3 mesiace)

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Pošlite prosím svoj životopis aj v anglickom jazyku spolu s fotografiou a motivačvným listom. Kontaktovať však budeme len vhodných kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie a/alebo Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý
HTML - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Jazyk:
"Hlavný komunikačný jazyk je nemčina, pokiaľ veľmi dobre komunikujete anglicky, tak stačí nemčina na úrovni porozumenia, nakoľko konverzácie môžu byť aj v angličtine, ale väčšie mítingy so Švajčiarskymi kolegami bývajú v nemčine".

Počítačové znalosti - nutnosť:
HTML5/JavaScript – pokročilý(pracovná skúsenosť)
Java – pokročilý(pracovná skúsenosť)
Opensource – pokročilý(pracovná skúsenosť)
Objektovo orientované programovanie – pokročilý(pracovná skúsenosť)

Počítačové znalosti - výhodou:
Eclipse
WebStorm
SVN

Softvérové inžinierstvo:
Schopnosť porozumieť požiadavkám a vytvoriť softvér, ktorý ich dodržiava
Schopnosť vytvárať dobré testy
Skúsenosť s prácou v agilnom prostredí - SCRUM
Dobré komunikačné zručnosti (aj v cudzom jazyku)
Schopnosť pracovať v globálnom time – tímový duch
Túžba učiť sa nové veci a schopnosti použiť ich v práci

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou kompletných vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko).
Skupina KraussMaffei Slovensku dnes vyrába vstrekovacie stroje radu PX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Naša história v skratke:

2016
Zahájenie výroby strojov rady PX
2014
Rozbeh výroby strojov rady CX
2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ulica priemyselná 6
038 52 Sučany
ID: 2797068   Dátum zverejnenia: 14.2.2017