Vedúci skladu

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 2077, 038 52 Sučany, Martin
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie skladu, príjmu tovaru a vnútropodnikovej prepravy. Zabezpečenie príjmu tovaru v termíne, uskladnenie a kompletizovanie tovaru pre zákazky. Optimalizácia skladu a kompletizačné procesy, ako aj prepojenia na ostatné oddelenia.

Príjem tovaru:
- Vypracovanie a prispôsobenie systémov a metód príjmu tovaru
- Optimalizácia časov príjmu tovaru (redukcia)
Skladovanie:
- Optimalizácia konceptov skladovania, vývoj (spolu s priemyselným inžinieringom na nových konceptoch)
- Vybudovanie nových kapacít skladu a ich plošná optimalizácia
- Optimalizácia a zodpovednosť za materiály vedené v sklade (interný kanban)
- Optimalizácia a podpora oddelenia nákupu/oper. zaobstarávania pri budovaní LB/LB dodávateľov
- Optimalizácia a podpora oddelenia nákupu/oper. zaobstarávania pri optimalizácii stavu zásob a plánovaní
Kompletizovanie:
- Vývoj procesu
- Zavedenie štandardizácie a optimalizácia procesu
- Zavedenie väčšieho počtu procesov riadených SAP a výpočtovou technikou, ktoré vedú k rýchlejšej a bezchybnej kompletizácii
Vnútropodniková preprava:
- Štandardizácia a optimalizácia vnútropodnikovej prepravy
- Spolupráca s oddelením expedície pri vedení vnútropodnikovej prepravy
Organizácia:
- Poriadok a čistota
- Kontrola dodržiavania ISO procesov
Personál
- Dodržiavanie plánovania personálu
- Rozdelenie personálu, nadčasová práca
- Plánovanie dovoleniek v sklade
- Ochrana pri práci a ochrana pred úrazmi
- Vedenie, hodnotenie a motivovanie pracovníkov

Zázemie stabilnej nemeckej spoločnosti.
Možnosť odborného rastu.
Výborný pracovný kolektív.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Skladové hospodárstvo, (ekonomické alebo technické zameranie)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť procesov a metód riadenia.
Predchádzajúce skúsenosti v logistike.
Disciplína, zodpovednosť, komunikácia so zamestnancami a jasné dodanie informácií, zmysel pre dokončenie úloh v krátkodobých termínoch, schopnosť pracovať pod stresom, technické a vysoko analytického myslenia.

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko). Závod predstavoval významnú investíciu do rozšírenia činnosti spoločnosti vo východnej Európe. V súčasnosti došlo k zdvojnásobeniu výrobnej kapacity skriňových rozvádzačov a spustila sa montáž vstrekovacích strojov novej rady, ako aj výroba dielov do strojov na spracovanie plastov.

Skupina KraussMaffei dnes vyrába vstrekovacie stroje značky KraussMaffei radu AX, EX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

V júli 2008 skupina rozšírila svoju pôsobnosť na Slovensku založením inžinierskeho centra v areáli Žilinskej univerzity.
V našich zariadeniach v Sučanoch a Žiline v súčasnosti pracuje viac ako 50 inžinierov na vývoji a zákazkovej konštrukcii našich produktov s cieľom podporiť miestny aj globálny inžiniersky dopyt po všetkých značkách skupiny KraussMaffei.

Naša história v skratke:

2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Hlavná 2077
038 52 Sučany
ID: 2736075   Dátum zverejnenia: 2.11.2016