Údržbár - Mechanik CNC strojov a výrobných zariadení

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 6, Sučany
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacMesačná hrubá mzda od 900 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Samotné vykonávanie údržbárskych prác (elektrických, mechanických,
automatizačných)
2. Diagnostika a odstránenie príčiny poruchy
3. Komunikácia so servisnými spoločnosťami, servisnými technikmi
4. Zabezpečenie prvého kontaktu pri poruche strojov
5. Starostlivosť o olejové a vodné hospodárstvo (chladiace emulzie)
6. Tvorba príslušných štatistík
7. Odborné a disciplinované spolupracovanie s ostatnými strediskami
8. Zodpovednosť za poriadok a čistotu (podpora 5S systému)
9. Zodpovednosť za bezpečnosť práce
10. Zabezpečovanie dokumentácie montážnych skupín (spolu s dodávateľmi)
11. Udržovanie meradiel a montážnych pomôcok v prevádzkyschopnom stave
12. Odborné skladovanie náhradných dielov
13. Ostatné úkony, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia so zabezpečením prevádzkyschopnosti výrobných zariadení

  • zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme
  • možnosť osobného, ako aj profesného rastu
  • mesačné a ročné hodnotenie (odmena)
  • príplatky za poobednú zmenu 0,30 €/hod
  • príplatok za prácu cez víkend 20,69 € (2,76€ hodina)
  • letné a vianočné poukážky
  • doprava do podniku
  • zľavy u rôznych poskytovateľov služieb

Na osobný pohovor budú pozvaní kandidáti spĺňajúci kritériá podľa požiadaviek. Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektromechanika, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • predchádzajúca skúsenosť na pozícii údržbára CNC výhodou
  • ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke a v prípade potreby nadčasov počas víkendov
  • iniciatívny, zodpovedný, flexibilný kandidát a odolný voči zaťaženiu
  • znalosť práce s PC
  • programovanie Simatic Step 7 výhodou
  • skúsenosť s riadiacími systémami Sinumerik 840C alebo 840D výhodou
  • zvládanie logiky riadiacich systémov
  • elektrická vyhláška (§22 vyhl. 508/2009 Z.z.) výhodou

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group so 185-ročnou tradíciou.

Skupina KraussMaffei na Slovensku dnes konštruuje a vyrába vstrekovacie stroje radu PX, CX a od roku 2023 spúšťa výrobu precisionMolding – plne elektrického vstrekovacieho lisu. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Firma realizuje projektovanie, montáž a skúšanie elektro rozvodných skríň ako aj celých vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe a oddelenie mechanickej, elektro a softvérovej konštrukcie.

S viac než 500 zamestnancami sa firma radí medzi významných zamestnávateľov v regióne. A to aj vďaka tomu, že svojim zamestnancom poskytuje priestor na rozvoj a sebarealizáciu.

Naša história v skratke:
2023 - Spustenie ďalšej výrobnej rady precisionMolding so všetkými kompetenciami
2017 - Otvorenie oddelenia zákazkového projektovania vstrekolisov
2016 - Zahájenie výroby strojov rady PX
2014 - Rozbeh výroby strojov rady CX
2012 - Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom závode v Sučanoch
2010 - Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008 - Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005 - Začatie výroby rozvádzačov
2003 - Založenie v Martine

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2585908  Dátum zverejnenia: 30.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac