Technológ prípravy výroby

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 2077, 038 52 Sučany, Martin
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava dokumentácie pre tlač.
Kontrola a úprava kmeňových dát v systéme SAP.
Príprava podkladov do výroby pre jednotlivé oddelenia podľa požiadaviek zákazníka.
Plnenie definovaných akcií a opatrení na dosiahnutie stanovených a oneskorených dodávok zákazníkovi.
Zisťovanie problémov pri chýbajúcich materiáloch v systéme.
Zakladanie nových materiálov.

Zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme.
Flexibilný pracovný čas.
Možnosť osobného a odborného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Na osobný pohovor budú pozvaní kandidáti spĺňajúci kritériá na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Nemecký jazyk na pokročilej úrovni - podmienkou!
Prax v oblasti montáže min. 1 rok.
Flexibilita
Odolnosť voči stresu.
Ochota učiť sa.

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko). Závod predstavoval významnú investíciu do rozšírenia činnosti spoločnosti vo východnej Európe. V súčasnosti došlo k zdvojnásobeniu výrobnej kapacity skriňových rozvádzačov a spustila sa montáž vstrekovacích strojov novej rady, ako aj výroba dielov do strojov na spracovanie plastov.

Skupina KraussMaffei dnes vyrába vstrekovacie stroje značky KraussMaffei radu AX, EX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

V júli 2008 skupina rozšírila svoju pôsobnosť na Slovensku založením inžinierskeho centra v areáli Žilinskej univerzity.
V našich zariadeniach v Sučanoch a Žiline v súčasnosti pracuje viac ako 50 inžinierov na vývoji a zákazkovej konštrukcii našich produktov s cieľom podporiť miestny aj globálny inžiniersky dopyt po všetkých značkách skupiny KraussMaffei.

Naša história v skratke:

2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Hlavná 2077
038 52 Sučany
ID: 2317247   Dátum zverejnenia: 2.11.2016