Technik uvedenia strojov do prevádzky

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Hlavná 2077, 038 52 Sučany, okres Martin, Žilinský kraj, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame vám jedinečnú a zaujímavú pozíciu technika uvádzania strojov (vstrekolisov) do prevádzky.
Hlavné úlohy:
Testovanie strojov podľa montážneho návodu a skúšobného protokolu.
Testovanie špeciálnych riadení podľa želaní zákazníka (softvér, hardvér).
Prvé uvedenie prototypov do prevádzky.
Vyhľadávanie chýb a odstraňovanie podľa plánu elektriky, v hydraulike a pneumatike.
Príprava stroja pre uvedenie do prevádzky ako vycentrovanie, naplnenie oleja, príprava prípojok energie.
Základné nastavenie pri novom spustení stroja a nástroja.

Zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme,motivujúce finančné ohodnotenie.
Možnosť osobného ako aj profesného rastu.
Dôkladné zaškolenie na prácu.
Jazykové kurzy.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 53 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechniké, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Schopnosť a ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke.
Skúsenosti v oblasti zavádzania strojov do prevádzky sú výhodou.
Znalosti z pneumatiky, hydrauliky a techniky výhodou, osvedčenie elektrotechnik - § 21-22,
Znalosť čítania elektrotechnikej dokumentácie.
Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka je výhodou.
Zodpovednosť, cieľavedomosť, schopnosť rýchlo sa učiť nové veci, tímová spolupráca.

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko). Závod predstavoval významnú investíciu do rozšírenia činnosti spoločnosti vo východnej Európe. V súčasnosti došlo k zdvojnásobeniu výrobnej kapacity skriňových rozvádzačov a spustila sa montáž vstrekovacích strojov novej rady, ako aj výroba dielov do strojov na spracovanie plastov.

Skupina KraussMaffei dnes vyrába vstrekovacie stroje značky KraussMaffei radu AX, EX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

V júli 2008 skupina rozšírila svoju pôsobnosť na Slovensku založením inžinierskeho centra v areáli Žilinskej univerzity.
V našich zariadeniach v Sučanoch a Žiline v súčasnosti pracuje viac ako 50 inžinierov na vývoji a zákazkovej konštrukcii našich produktov s cieľom podporiť miestny aj globálny inžiniersky dopyt po všetkých značkách skupiny KraussMaffei.

Naša história v skratke:

2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Hlavná 2077
038 52 Sučany

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Liptáková
Tel.: +421433250264
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2052102   Dátum zverejnenia: 8.12.2016