Elektrotechnik

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Martin
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania oddelenia vám ponúkame jedinečnú príležitosť zamestnať sa ako elektrotechnik v našej spoločnosti.

  • vizuálna kontrola skrine (vyhotovenie, kvalita)
  • kontrola správnej funkčnosti jednotlivých súčiastok
  • riešenie problémov v technickej dokumentácii( Konštrukcia, AV, HW)
  • riešenie problémov s logistikou
  • vyhotovenie a zápis protokolov o vykonaných skúškach na zariadení
v súčinnosti s platnými právnymi predpismi a smernicami firmy
  • príprava skrine na finálne zapojenie

Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechniké

Počet rokov praxe

1

SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru je podmienkou.
Požadovaná prax s elektrotechnickými zariadeniami minimálne jeden rok.
Osvedčenie podľa paragrafu 21 je veľkou výhodou.
Znalosť nemeckého jazyka nie je podmienkou, ale výhodou.

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group so 185-ročnou tradíciou.

Skupina KraussMaffei na Slovensku dnes konštruuje a vyrába vstrekovacie stroje radu PX, CX a od roku 2023 spúšťa výrobu precisionMolding – plne elektrického vstrekovacieho lisu. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Firma realizuje projektovanie, montáž a skúšanie elektro rozvodných skríň ako aj celých vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe a oddelenie mechanickej, elektro a softvérovej konštrukcie.

S viac než 500 zamestnancami sa firma radí medzi významných zamestnávateľov v regióne. A to aj vďaka tomu, že svojim zamestnancom poskytuje priestor na rozvoj a sebarealizáciu.

Naša história v skratke:
2023 - Spustenie ďalšej výrobnej rady precisionMolding so všetkými kompetenciami
2017 - Otvorenie oddelenia zákazkového projektovania vstrekolisov
2016 - Zahájenie výroby strojov rady PX
2014 - Rozbeh výroby strojov rady CX
2012 - Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom závode v Sučanoch
2010 - Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008 - Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005 - Začatie výroby rozvádzačov
2003 - Založenie v Martine

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Žibeková
Tel.: +421433250223
E-mail: poslať životopis
ID: 1861715  Dátum zverejnenia: 9.9.2014