Strojársky konštruktér

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
KraussMaffei Technologies, spol. s r.o., Martin, Žilina
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolvent Strojníckej fakulty a chceš sa rozvíjať v oblasti mechanickej konštrukcie?
Ponúkame ti jedinečnú príležitosť stat sa členom konštrukčného tímu skupiny KraussMaffei na Slovensku!

Hlavné úlohy:
- koncepcia a konštrukcia mechanických skupín ako aj kompletných špeciálnych strojov
- hľadanie riešení technických problémov
- klasifikácia technických riešení
- blízka komunikácia s oddeleniami zúčastňujúcimi sa procesu vývoja/ zákazky
- štandardizácia výrobkov
- optimalizácia prototypov a ich zavedenie do série

- zaujímavé a stabilné miesto v spoločnosti s nemeckým zázemím
- pružný pracovný čas
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť osobného ako aj profesného rastu
- mladý dynamický tím
- jazykové kurzy
- rôzne oblasti zamerania konštrukcie vstrekolisov: hlavne v oblasti hydraulicky riadených strojov

Ďakujeme za váš záujem pracovať v našej spoločnosti.Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Pro/ENGINEER - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- znalosť SAP - výhodou
- predchádzajúca prax na pozícii konštruktéra je veľkou výhodou
- precíznosť, presnosť, pedantnosť, vytrvalosť, logické, kreatívne myslenie, tímová práca, komunikatívnosť

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou kompletných vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko).
Skupina KraussMaffei Slovensku dnes vyrába vstrekovacie stroje radu PX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Naša história v skratke:

2016
Zahájenie výroby strojov rady PX
2014
Rozbeh výroby strojov rady CX
2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ulica priemyselná 6
038 52 Sučany

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Kužmová
Tel.: 043/3250244
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1659918   Dátum zverejnenia: 6.6.2017