CNC sústružník

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 2077, 038 52 Sučany, Martin
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme oddelenie kovoobrábania a ponúkame vám jedinečnú príležitosť pracovať práve pre nás!

- Čítanie výkresov a sprievodných kariet zákazky
- Obsluha CNC sústruhov pomocou ovládacieho panela
- Osadenie nosičov nástrojov
- Načítanie CNC údajov, korektúry nástrojov podľa sprievodnej karty zákazky
- Úprava programov, zmena údajov geometrie a technológie pri prvých spusteniach program
- Zabezpečenie kvality počas výrobného procesu, indikácie chýb obrábania a materiálových chýb

- Stabilné miesto v spoločnosti s nemeckým zázemím
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Možnosť odborného rastu

Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

2

• prax na pozícii sústružníka v kusovej (nie sériovej) výrobe
• ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
• skúsenosti so Sinumerik 840D shopturn výhodou

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko). Závod predstavoval významnú investíciu do rozšírenia činnosti spoločnosti vo východnej Európe. V súčasnosti došlo k zdvojnásobeniu výrobnej kapacity skriňových rozvádzačov a spustila sa montáž vstrekovacích strojov novej rady, ako aj výroba dielov do strojov na spracovanie plastov.

Skupina KraussMaffei dnes vyrába vstrekovacie stroje značky KraussMaffei radu AX, EX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

V júli 2008 skupina rozšírila svoju pôsobnosť na Slovensku založením inžinierskeho centra v areáli Žilinskej univerzity.
V našich zariadeniach v Sučanoch a Žiline v súčasnosti pracuje viac ako 50 inžinierov na vývoji a zákazkovej konštrukcii našich produktov s cieľom podporiť miestny aj globálny inžiniersky dopyt po všetkých značkách skupiny KraussMaffei.

Naša história v skratke:

2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Hlavná 2077
038 52 Sučany
ID: 1338740   Dátum zverejnenia: 23.9.2016