Účtovníčka

KRATKY GLOBAL: MEDIA, a.s.

Miesto práce
Hviezdoslavova 6, Košice
Termín nástupu
28.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné spracovanie podvojného účtovníctva viacerých firiem

Znalosť daňovej problematiky, problematiky DPH
Skúsenosť s podvojným účtovaním s.r.o, družstva,
DPH, pokladňa, mzdy, fakturácia, komunikácia s daňovým úradom, poisťovňami

Znalosť účtovného programu OMEGA a mzdového programu OLYMP nutná alebo obdobných účtovných programov!!!
Ovládanie pc, excel, internet, na úrovni experta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

OMEGA - pokročilý
Microsoft Excel - expert

rýchle nasadenie do pracovného procesu, analytické myslenie, schopnosť riešenia urgentných problémov

Sme najväčší regionálny mediálny dom na na Slovensku. Jeho súčasťou je najväčší denník v Košiciach – denník KOŠICE:DNES, lokálna televízia KOŠICE:DNES,
multimediálny portál www.KOSICEDNES.sk a sociálne siete KOŠICE:DNES, v spolupráci s regionálnym Rádiom KISS. Poslaním mediálneho domu KOŠICE:DNES je poskytovať Košičanom komplexné aktuálne a kvalitné informácie atraktívnou a modernou formou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KRATKY GLOBAL: PUBLISHING
Protifašistických bojovníkov 11
04001 Košice
ID: 2814856   Dátum zverejnenia: 16.11.2016