Krajčírka/šička

KRASPLAST AMG, s.r.o.

Mládežnícka 285, 013 03 Krasňany, Dolný Kubín 026 01 Pelhřimovská 1189, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šitie autopoťahov a ich častí.

Ponúkame prácu aj nevyučeným uchádzačom - zaškolíme na pracovisku. Práca v stoji aj v sede.
Práca iba na jednu rannú zmenu. Umožňujeme aj prácu na skrátený pracovný úväzok, vhodnú pre mamičky s deťmi.
Doprava zdarma zabezpečená vlastným autobusom zo Žiliny, zabezpečené stravovanie. Príspevky DDS.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

krajčírka/šička

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálne zručný záujemca bez praxe a vyučenia-zaškolíme.

Sme slovenská spoločnosť vedená slovenskými majiteľmi. Tento rok oslavujeme 20 rokov samostatného fungovania na trhu v segmente technického šitia. Nadviazali sme na tradíciu šitia autopoťahov pre automotive a dodnes sa špecializujeme na technické šitie rôznych výrobkov pre priemysel.
Firmu budujeme v súlade s tradíciami, dôrazom na kvalitu produkcie a s orientáciou na poskytnutie pracovných príležitostí v regióne. Sídlime v Krasňanoch pri Žiline.
V súčasnosti máme dostatok zákaziek a preto rozširujeme stav našich spolupracovníkov. Máme jasno, kam smerujeme, čo chceme vytvoriť. Túžime nadviazať na tradíciu firmy a zachovať ju v regióne ako silnú a stabilnú rodinnú firmu.
Prinášame jedinečnú možnosť svojim spolupracovníkom živiť sa poctivým remeslom, v príjemnom prostredí a v rodinnej atmosfére s primeraným zárobkom a korektnými vzťahmi.
Ctíme si poctivé remeslo a ľudský prístup!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2143010  Dátum zverejnenia: 16.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 800 EUR/mesiac