Strojní zámečníky/Svářeče kovů

KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní zámečník

- sestavování chemických aparátů, tlakových zařízení pro petrochemický průmysl, ocelových konstrukcí

Po strojním zámečníkovi požadujeme:

- znalost čtení strojírenské dokumentace

- platný paličský průkaz, svářečský průkaz (135 a 111)

Svářeč kovů

- oprávnění ke svařování metodou 135 a 111 - státní zkouška

- prokazatelná praxe ve svařování

- znalost drážkování

Co můžete očekávat

- přátelské a férové prostředí (přece třetinu času trávíme v práci, tak to je velký benefit)

- příspěvek při životních jubileích (jsme velmi rádi, když u nás zaměstnanci pracují mnoho let)

- profesní růst (máme zájem, aby zaměstnanci rostli v naší společnosti a ne pro konkurenci)

- práci na jedinečných výrobcích (opravdu není moc firem v ČR, které vyrábí stejné výrobky jako se vyrábí u nás)

- zajímavé platové ohodnocení s možností ovlivnění jeho výše dle Vašich schopností

sazba strojního zámečníka 5,30 euro / hod.

sazba svářeče kovů 6,30 euro / hod.

- možnost trvalého pracovního poměru (záleží na Vaši zručnosti)

- příspěvek na ubytování 110 euro měsíčně

- dovolená 5 týdnů (můžete relaxovat o týden více v roce u moře, na horách, na zahrádce nebo jak je to pro Vás nejlepší)

- závodní stravování (u nás si strávníci vybírají z pěti jídel)

A teď otevřeně, co Vy na to? Jestli "OK", tak zašlete svůj životopis a pojďme do toho!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3093831  Dátum zverejnenia: 6.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.