Pekárka v kváskovej pekárni

KRALMAX s. r. o.

Miesto práce
Trnavská 117, Bernolákovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
1 100 - 1 250 EUR/mesiacPonúkaný plat 1 100 - 1250 Eur v hrubom (podľa skúseností), plus príplatky za prácu v noci a cez víkendy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pekáreň u Kráľa je jedinečnou čisto kváskovou pekárňou s vlastným kamenným mlynom a s konceptom zdravšej verzie kváskových chlebov, sladkého a slaného pečiva. Za rok svojho fungovania si získala srdcia mnohých zákazníkov. Dnes rozširuje svoj tím, do ktorého hľadá pekárku sladkého kváskového pečiva, báboviek, koláčov a drobného pečiva. Náplňou jej práce bude aj príprava plniek, formovanie a vypekanie pečiva.

Skúsenosti pekárky, cukrárky alebo kuchárky sú výhodou, ale nie sú nevyhnutné, všetko vás radi naučíme. Dôležitá je ochota učiť sa nové veci, byť dôslednou a zodpovednou. Tvorivosť a nové nápady pre obohatenie nášho sortimentu sú vítané.

Pracovná doba je cca od 7.00 do 14.00 h, občasná práca v sobotu ráno. Čaká vás príjemné pracovné prostredie a práca v malom kolektíve.

- zamestnanecké zľavy na naše výrobky
- letné a vianočné odmeny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, gastro

Vodičský preukaz

T

- platný zdravotný preukaz na prácu s potravinami (vybavenie možné u obvodného lekára)

Remeselná kvásková pekáreň s vlastným kamenným mlynom a čerstvo namletou celozrnnou múkou. Pečieme chlieb, sladké a slané pečivo v tej zdravšej verzii – kváskové, s podielom celozrnnej múky od 30 do 100 %.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kráľová
Tel.: +421905103616
E-mail: poslať životopis
ID: 4796820  Dátum zverejnenia: 1.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac